Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara tröja - Zara tröja i storlek M passar xs-M i fint men använd skick.
Zara tröjor  - Stickat, båda är fint skick och knappt använda. Köptes för 700kr/st säljer för 350kr st
Zara tröja - Fin ribbad tröja från zara, med volang vid ärmarna och längst ner, säljer då jag inte använder🥰
Zara tröja - Säljer min oanvända Zara tröja som tyvärr inte säljs i butiken längre! Original pis: 345kr men säljer för 100kr!💕💕
Tröja från zara - Säljer denna tröja från Zara då den inte kommer till användning längre🌸
Zara tröja - Säljer en zara tröja i storlek S. Fint skick, använd fåtal gånger🙏
ZARA TRÖJA
ZARA TRÖJA  - 89 ZARA TRÖJA  - 90 ZARA TRÖJA  - 91

ZARA TRÖJA

Storlek: S-M
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min helt oanvända zara tröja som har prislappen kvar. Köpt för 400kr och säljer för 199kr Är lite liten i storleken så skulle säga att den är S-M. Skriv för fler bilder!💓🤗🫶🌟

⭐️Axeline⭐️
⭐️Axeline⭐️
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla