Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Zip tröja
Zip tröja - 89

Zip tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun/beige zip tröja som e riktigt snygg, storlek S

Leonard
Leonard
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zip tröja  - Bra skick
Half zip tröja  - Säljer nu min half-zip stickade tröja från These Glory Days som inte kommer till användning längre. Köpt på Volt, 8/10 skick då den är lite nopprig men det går bort med en noppermaskin. Hör av dig om du har några funderingar!
Half zip tröja - Säljer en sjukt stilig half-zip från dressman. Den är i storlek S och i ett väldigt stretchiga material. Köpte den sommaren 2023 för 600kr och den har använts fåtal gånger så den är i väldigt fint skick! Vid fler frågor och funderingar är det bara att höra av sig! Priset är självklart diskuterbart.
Stickad zip tröja  - Perfekt till sommarens kylliga stunder riktigt bra skit skriv vid funderingar 🙌
Half zip tröja  - Säljer en beige stickad half-zip tröja från Zara i storlek S. Lite nopprig men går att lösa. Hör av dig om du är intresserad!
Grå stickad tröja med half zip S - Mysig grå stickad tröja från Carry Our Passion i storlek S. Tröjan har en stilren design med lång ärm och en praktisk half zip-dragkedja vid halsen. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits. Använd typ 2 gånger då den inte passar mig
Bison zip tröja - Tja, säljer denna feta zip tröjan från Bison! Snyggt stickad design med skönt material. Säljer pga att den ej används längre plus att den är för liten. Nypris 1200 mitt pris 800. Priset är alltid diskuterbart, hör av er vid frågor!
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Vit kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad vit tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den klassiska broderade loggan i marinblått på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Vit tröja från Ralph Lauren - Stickad vit tröja från Ralph Lauren
Mörkblå kabelstickad tröja Ralph lauren  - Stickad kortärmad tröja från Ralph Lauren storlek S, men skulle säga att den passar xs också. Sparsamt använd.
Söt tröja från Zara - Säljer en stickad cropped tröja med färgglada ränder i rosa, gul, grön och vit. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Materialet är mjukt och tröjan har ett hålmönster som ger en cool och trendig look. Knappt använd
Stickad topp  - Stickad topp från Lindex i storlek S, lite nopprig.❤️
Stickad brun kofta från Zara - Jättefin stickad kodha från Zara använd fåtal gånger. Storlek S.
Valentino stickad tröja camo - Stickad sweatshirt från valentino i camo blått, svart och grått camouflagemönster. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look. Storlek S, tveka inte på att höra ev er
Svart stickad tröja Polo Ralph Lauren - Säljer en helt ny stickad tröja från polo Ralph Lauren. Etiketten finns kvar och tröjan är aldrig använd. Storlek S. Fråga gärna vid fler bilder och annat!   KOLLA IN MIN PROFIL FÖR KLÄDER TILL ETT BARNSLIGT PRIS 🏆