Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90 Stickad tröja  - 91

Stickad tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Pull & Bear
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad half zip från PULL&BEAR i storlek S. Använd en handfull gånger💗⭐️

Emmie
Emmie
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Converse  - Fina röda låga converse som jag knappt använt, därav i topp skick❤️
H&M bikini - Jättesöt slutsåld bikini överdel från H&M i storlek 38 med lapp kvar. Den är liten i storleken, brukar ha 36/S! Säljer då jag inte tror att jag kommer använde den så mkt och missade returen💗💗
SÖKER  - Söker efter denna balklänning från Asos i antigen storlek 36 eller 38! Hör gärna av er om ni säljer🥹💗
Svarta wide kostymbyxor från Zara - Säljer ett par svarta kostymbyxor från Zara i storlek M. De var tyvärr för långa på mig och missade returenperioden så kan inte lämna tillbaka därav helt nya med lapp! Superfina för någon som är lite längre (även helt slutsålda på hemsidan)💛
Svarta vida kostymbyxor - Säljer ett par svarta vida kostymbyxor med låg midja. Byxorna har pressveck fram och bak, hällor för bälte och två bakfickor med knapp. Köpte de innan jul och hade tänkt att returnera då de var för stora och långa på mig men missade returperioden, därav helt nya men lapp kvar!🤗(även slutsålda på hemsidan)
Liknande annonser
Visa alla