Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Tröja
Tröja  - 89

Tröja

Storlek: L
Kategori: Kostymer

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använts

Leyo
Leyo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Västliknande tröja - Säljer en vit röd randig västliknande tröja i hårt tyg och knappar där bak! jättefin
Tommy hilfiger tröja  - Köpt i design only för runt ett år sen och använder inte längre.
Säljer en brun hög krage tröja helt ny skick - Säljer en brun hög krage tröja helt ny skick
Säljer en svart hög krage tröja helt ny skick - Säljer en svart hög krage tröja helt ny skick
Säljer en vit hög krage tröja helt ny skick - Säljer en vit hög krage tröja helt ny skick
Svart kavaj tröja  - Stilren figursydd kavaj. Kavajen har tre knappar framtill och djup v-ringning. Setet är i ett slätt tyg. perfekt till dig som vill ha en clean och snygg outfit. Helt ny med prislapp kvar
Beiget set med tröja och byxor - Snygga vita kostymbyxor med hög midja och raka, vida ben. Byxorna har pressveck framtill och stängs med knapp och dragkedja. Fin tröja med dragkedja och krage.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
H&m blazer/kavaj - Säljer en snygg vit blazer/kavaj vad du än vill kalla det, aldrig använts. Prislapp finns med. ord pris : 499 men säljer för 300kr<33
Jeans jacka - Jeans jacka köpt på stadsmissionen. Jätte fin aldrig använd säljs pågrund av att den inte kommit till användning.
Kavaj - Kavaj från hm
Mörkgrå kostym från Oscar Jacobson - Säljer en stilren mörkgrå kostym från Oscar Jacobson. Kavajen har en klassisk design med tre knappar och fickor med lock. Insidan är fodrad med ett elegant grått tyg och har märkesdetaljer. Byxorna matchar kavajen perfekt och har en rak passform. Perfekt för både formella tillfällen och fest.
Kavaj - Rosa kavaj
InWear kavaj - Stilren kavaj med bra tygmaterial från märket InWear.  Vintage
Grön kostymbyxa NA-KD - Storlek 40 oanvända pris 349kr