Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Acne kavaj
Acne kavaj - 89 Acne kavaj - 90

Acne kavaj

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: Acne
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick acne studios kavaj.

Elvis Banjac Chenon
Elvis Banjac Chenon
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Acne Studios Kavaj Svart - .
Acne kavaj - Kavaj i svart/blå/grå färg från Acne som tyvärr sitter lite tight på mig. Använd men i bra skick!
Acne Studios kavaj - Mörkblå kavaj från Acne Studios i jättebra skick, endast använd några gånger sedan kemtvätt. Saknar lapp för storlek men den sitter som en 44-46!
Acne studios kavaj. - Acne studios kavaj 8/10 skick avvänd några gånger. Storlek är L/XL. Uppskattar nypris 1500.
Svart kavaj/blazer från Acne Studios - Snygg svart kavaj/blazer från Acne Studios med klassisk passform och stilrena detaljer. Kavajen har två fickor med lock, bröstficka och innerficka med knapp. Fodret är ljust och materialet känns lätt och smidigt. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. En liten reva i fodret på ena armen men det ser man inte. (Pris går att diskutera vid smidig affär)
Acne studios kavaj - Jätte fet acne studios kavaj! i olika blå nyanser. storlek M och köparen står för frakt 💚
Kavaj från Acne strl xs/34 - Kavaj från Acne strl xs/34 i fint skick Lite tunnare tyg å tunna axelvaddar  Svart
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Silkes set  - Set i mörk blå silke liknande material. Kommer ej till användning. Storlek S, benen är raka och går hela vägen ner på mig som är 163
J - V
Linnekostym - Säljer min linnekostym för att jag inte har någon användning för den. Kostymen är som ny för har bara använt den en gång och det var nu i somras på studenten.  Ny pris:2400 Mitt pris:1700  Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Mörkblå kostym från H&M - Säljer en snygg mörkblå linnekostym från H&M Premium i storlek M. Kavajen och byxorna är i nyskick och har en klassisk design med två knappar fram och fickor. Perfekt för både fest och bal. Materialet ger en elegant look.
Beige kavaj  - Aldrig använd
Rosa kavaj - Från berskha använd 1 gång :)))