Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Dressmann kavaj
Dressmann kavaj - 89 Dressmann kavaj - 90 Dressmann kavaj - 91

Dressmann kavaj

Storlek: 48
Kategori: Kostymer
Märke: Dressmann
Färg: Marinblå

399 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Riktigt fet och änvänt 1 gång så den är i ny skick! Modellen är 185cm och väger 81 kg Vid andra frågor och funderingar är de bara att skriva!💯

Trend closett
Trend closett
(51)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dressmann Kavaj - Marinblå Dressmann kavaj, bra skick.
Kavaj från Dressman - Snygg och stilren kavaj från Dressman. Fint skick, inga defekter. Marinblå / blå.
Dressman kavaj/blazer - Säljer ännu en riktigt fet kavaj/blazer från dressman utan defekter! Ny pris ca 1700kr mitt pris 499kr. Bara att höra av sig vid frågor!
Svart kavaj från Dressmann - Säljer en stilren svart kavaj från Dressmann i storlek 48 Short. Kavajen har två knappar framtill och är perfekt för både formella och semi-formella tillfällen. Den är i mycket bra skick och passar utmärkt för höst och vår. Perfekt för fest eller bal!
Navyblue kavaj från dressman. - Navyblue kavaj från dressman i nytt skick.
Mörkblå kavaj från Dressmann - Snygg mörkblå kavaj från Dressmann i klassisk design. Kavajen har två knappar framtill och en stilren passform. Perfekt för både formella och semi-formella tillfällen.
Mörkblå kavaj från Dressmann - Säljer en stilren mörkblå kavaj från Dressmann. Kavajen har en klassisk design med två knappar framtill och en elegant ljusblå insida med röda detaljer.  Storlek 50, slim fit
Dressman Mörkblå kavaj  - Elegant mörkblå kavaj med två knappar framtill och en stilren passform. Kavajen har en ljusblå insida med röda detaljer vid fickorna. Perfekt för formella tillfällen eller fester. Säljer pågrund av att jag inte har någon användning av den längre. Använd på skolavslutningen som sedan dess har legat i min garderob och plockat på damm. Om ni kommer med frågor så är det bara att höra av sig, är väldigt aktiv här på Plick.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Kavaj marinblå - Riktigt fin kavaj i marinblå från Zara.
Kavaj  - Kavaj från H&M, storlek 36. Använd 2 gånger som ny.
Kort kavaj  - Kort kavaj från zara. Den är ostruken på bilden men är i fint skick. Storlek S
GUESS sommar kostym  - Använd bara några gånger. Jätte fin och passar perfekt till en varm dag på sommaren för barn. Storlek 8-10år.
GUESS sommar kostym  - Använd bara några gånger. Jätte fin och passar perfekt till en varm sommardag till barn. Storlek 8-10år
Snygg kavaj  - Snygg kavaj från hm ! Använd fåtal gånger !❤️
Oversized kavaj - Jätte fin beige kavaj från bikbok som tyvärr inte kommit till användning😊nypris 600kr