Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svart kavaj
Svart kavaj - 89 Svart kavaj - 90 Svart kavaj - 91

Svart kavaj

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kavaj från HM. Står att den är storlek 46 men den sitter lite oversized på mig som är 38☺️

tildakindlund
tildakindlund
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj - Stilig kavaj som tyvärr inte kommer till användning längre, för fin för att bara ligga i garderoben så passa på och köp!
Svart kavaj  - Svart, tidlös, tunn kavaj. Perfekt över klänning eller tshirt. Passar alla tillfällen!!
Svart kavaj - Svart kavaj från herravdelningen på HM, fin passform men för liten för mig. Den är strl 48 man men ungefär xs-s dam beroende på hur man vill ha den
Svart kavaj - Svart kavaj från HM i storlek S, använd måttligt men är i gott skick! Skriv gärna för fler bilder/frågor🫶🏼
Svart kavaj från H&M - Stilren svart kavaj från H&M med klassisk krage och två knappar framtill. Kavajen har två fickor och är helfodrad, perfekt för en dressad look. Passar dig som vill ha en enkel och snygg kavaj till skolavslutning eller andra tillfällen.
Svart kavaj - Svart kavaj från HM | strl 38/M | använd en gång | sitter som en kavaj ska, ej oversize| bra kvalitet | frakt tillkommer
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
DKNY JEANS blazer i stl M - Ny DKNY jeans blazer i stl M
Barbie X Misguided-skjorta UNIK - Unik och skön sidenskjorta från Misguided x Barbie. Använda sparsamt. PRIS KAN DISKUTERAS VID SNABB AFFÄR☘️
Zara kavaj - Snygg Zara kavaj! Har endast använt den en gång så skicket är 10/10
Kavaj  - Enkelknäppt kavaj med en avslappnad passform. Kavajen är ljusgul och har ett fusklädermaterial.
Svart kavaj från Coster Copenhagen - Stilren svart kavaj från Coster Copenhagen i klassisk modell med smal krage och två fickor framtill. Kavajen har en snygg, figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Kavajen är aldrig använd och har prislapp kvar.
Svart kavaj från Zara i mocka-look - Stilren svart oversize kavaj från Zara i mjuk mocka-liknande material. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean vibe till din outfit.
Svart klassisk kavaj med breda slag - Jättefin kostym för män, som ni ser också så finns det ingen storlek på den. Det är alltså svårt att veta men lösningen är att mäta och ge er måttet. För att veta lite om den så är längden/höjden 84cm och bredden (från ena axeln till det andra) är 43 cm. Meddela gärna för mer info! 💕💕