Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svarta kostymbyxor från H&M
Svarta kostymbyxor från H&M - 89 Svarta kostymbyxor från H&M - 90 Svarta kostymbyxor från H&M - 91

Svarta kostymbyxor från H&M

Storlek: 34
Kategori: Kostymer
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

445 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta kostymbyxor från H&M i storlek 34. De är aldrig använda. De har en ficka på varje sida och bak på ser det ut som fickor men det är inte det(se bilden) de är inte högmidjade men inte för lågmidjade

Anine
Anine
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kostymbyxor från H&M  - Kostymbyxor från H&M  Storlek:38
Kostymbyxor från h&m - Jätte fina kostymbyxor från h&m i storlek xs.
Kostymbyxor från h&m - Kostymbyxor från h&m jättefina!! I storlek xs
H&M kostymbyxor storlek 34 - H&Ms kostymbyxor, svarta, storlek 34, lågmidjade, super härliga att gå i, har bak och fram ficka
SVARTA KOSTYMBYXOR - Ett par kostymbyxor i vävd kvalitet. Byxorna har vida ben med pressveck. Hög midja med gylf med dragkedja. I storlek 34 alltså small. Jag är ca 170cm och de är lite för korta för mig i längd så skulle säga att de passar de som är ca 165-170cm. Skriv för för mer info!🥰❤️
Svart kavaj från H&M - Stilren svart kavaj från H&M med klassisk krage och två knappar framtill. Kavajen har två fickor och är helfodrad, perfekt för en dressad look. Passar dig som vill ha en enkel och snygg kavaj till skolavslutning eller andra tillfällen.
Svart väst från H&M - En elegant svart väst från H&M med knappar framtill och två fickor. Västen har en slät baksida och är tillverkad i ett glansigt material.
H&M svart oversize kavaj - Supersnygg kavaj från H&M. Storlek XS men sitter oversize och passar även S. Använd endast i några timmar, utan anmärkningar.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Selected homme kostym  - Använd 1 gång, 10/10, säljer den pga att den är för liten för mig, köpte den för 3499 om jag inte minns fel. Perfekt för någon som skall ta studenten. Färg: Mörkblå. Byxor storlek 48. kavaj storlek 46. Går att köpa med skjortan för 800, kostade 1300kr.
ZARA HIMMELSBLÅ KAVAJ / BLAZER - Den finaste kavajen/blazern från ZARA i en himmelsblå / ljusblå magisk färg. Väldigt lyxig känsla. 💫 Endast använd på bilden. Den är som ny, utan anmärkningar men behöver strykas. Nypris 699kr. Oversize modell, sitter dundersnyggt på mig som är XS/S.
Kavaj  - Superfin paljettkavaj
Kavaj  - Snygg herr kavaj. Storlek 146
Kavaj - Blå kavaj säljes i fint skick. Använd ca 1-2 ggr.