Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Olivgrön jumpsuit från H&M
Olivgrön jumpsuit från H&M - 0 Olivgrön jumpsuit från H&M - 1

Olivgrön jumpsuit från H&M

Storlek: 36
Kategori: Kostymer
Märke: H&M
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg olivgrön jumpsuit från H&M i storlek 36. Modellen har långa ärmar, krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Skriv för fler frågor om mått eller annat💗

Elsie soderlind <3
Elsie soderlind <3
(41)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige jumpsuit med knappar och fickor från H&M - Stilren beige jumpsuit från H&M med korta ärmar, två bröstfickor och knappar framtill. Modellen har krage och resår i midjan för en snygg passform. Perfekt för dig som gillar enkel och avslappnad stil.
Jumpsuit  - Jumpsuits shorts från H&M i stl 36 som är i väldigt bra skick säljs för 60 kr.
Blå jumpsuit från H&M i bomull - Snygg blå jumpsuit från H&M i mjuk bomull. Den har korta ärmar, krage och knappar framtill. Midjan är markerad med resår för en skön passform.
Grön jumpsuit med snörning - Stilren grön jumpsuit med långa ärmar, krage och knappar framtill. Dragsko i midjan för snygg passform och elastiska ärmslut. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig look.
Skogsgrön byxdress/jumpsuit 38 - En av världens snyggaste jumpsuits! Älskar denna! ❤ Materialet känns riktigt, sitter rätt på rätt ställen, skön att sitta, gå och röra sig i. 🌟 Ser proffsig ut, resår i midjan, stängs med knappar. Man kan vika upp benen då det finns knapp (se bild 3). Perfekt för finmiddag, på jobbet eller en fin sommardag ❣☀️ Flitigt använd men den är precis lika fin som när den köptes! Garanterar!! Tidlöst och klassisk!  ❤
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
DKNY JEANS blazer i stl M - Ny DKNY jeans blazer i stl M
Barbie X Misguided-skjorta UNIK - Unik och skön sidenskjorta från Misguided x Barbie. Använda sparsamt. PRIS KAN DISKUTERAS VID SNABB AFFÄR☘️
Zara kavaj - Snygg Zara kavaj! Har endast använt den en gång så skicket är 10/10
Kavaj  - Enkelknäppt kavaj med en avslappnad passform. Kavajen är ljusgul och har ett fusklädermaterial.
Svart kavaj från Coster Copenhagen - Stilren svart kavaj från Coster Copenhagen i klassisk modell med smal krage och två fickor framtill. Kavajen har en snygg, figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Kavajen är aldrig använd och har prislapp kvar.
Svart kavaj från Zara i mocka-look - Stilren svart oversize kavaj från Zara i mjuk mocka-liknande material. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean vibe till din outfit.
Svart klassisk kavaj med breda slag - Jättefin kostym för män, som ni ser också så finns det ingen storlek på den. Det är alltså svårt att veta men lösningen är att mäta och ge er måttet. För att veta lite om den så är längden/höjden 84cm och bredden (från ena axeln till det andra) är 43 cm. Meddela gärna för mer info! 💕💕