Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svart kavaj med knapp
Svart kavaj med knapp - 0

Svart kavaj med knapp

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kavaj med en enkel knapp framtill. Den har en klassisk design med 3/4 långa ärmar och en stilren look. Perfekt för en elegant och professionell stil. Lika snygg till ett par slitna jeans som till pennkjolen!

Anna Speles
Anna Speles
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj med knappar - Snygg svart kavaj i klassisk stil med stora knappar framtill. Den har en rundad hals och två praktiska fickor. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Materialet är 100% polyester vilket gör den lätt och bekväm att bära.
Svart kavaj med knappar - Elegant svart kavaj med klassisk design och knappar framtill. Kavajen har långa ärmar och fickor på sidorna, vilket ger en stilren look. Perfekt för en formell eller professionell stil.
Svart kavaj med knappar - Stilren svart kavaj med klassisk passform och enkla svarta knappar framtill samt vid ärmsluten. Kavajen har två fickor framtill och är helfodrad med slät insida. Perfekt att slänga över en klänning eller till jeans för en snygg look.
Svart kavaj  - I ganska bra skick, väldigt fint men är tyvärr för liten för mig så vill bli av med en.
Svart kavaj  - En super super snygg kavaj från H&M, använd ca 2 gånger men är tyvärr lite liten på mig. Den har riktiga fickor och en slit på baksidan💗
Svart kavaj från M.K med knapp - Stilren svart kavaj från M.K med klassisk krage och en knapp framtill. Modellen är kortare och har två fejk fickor med lock. Perfekt för dig som gillar en enkel och snygg look. Passar till många olika outfits och har en tidlös design.
Svart kavaj med två knappar - Snygg svart kavaj från Jeansbolaget i herrstorlek S. Kavajen har en klassisk design med två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för både formella och semi-formella tillfällen.
Svart kavaj - Från H&M. Använd några gånger
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Fin militärgrön kavaj från chica London  - Väldigt lite använd så i fint skick! Stretchig kvalitet i bomull/elastan. Stängs med en hyska under bysten. Snygga detaljer. Märkt stl L, men väldigt figurnära så jag tycker den passar 38-40. Nypris 600:-
Kavaj - Säljer denna svarta kavaj i storlek s från bikbok. Den är helt oanvänd, precis som ny och finns inte att köpa. Säljer den för 199kr💕
Kort kavaj i spets  - Superfin kort kavaj i spets. Finns tecken på användning. Någon tråd har gått upp på insidan men aldrig stört mig. Även någon lös tråd på axeln som jag tror går att klippa av bara. Storlek s, skulle säga xs/s
Scotch & soda rosa set  - Använd bara några gånger. Fin set, storlek 134cm
Kavaj - Perfekt passform kavaj.
Kavaj - Svart kavaj från hm använd 1 gång !!