Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Mörkgrå J&J T-Shirt
Mörkgrå J&J T-Shirt - 0 Mörkgrå J&J T-Shirt - 1 Mörkgrå J&J T-Shirt - 2

Mörkgrå J&J T-Shirt

Storlek: XS
Kategori: Kostymer
Märke: Jack & Jones
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, säljer denna snygga mörkgrå T shirten från Jack & Jones. Funkar Man som Kvinna alltså Unisex. Tröjan har legat i garderoben ett tag därefter rynkorna men går lätt att stryka till

reesellll
reesellll
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkgrå kavaj - Hjälper pappa sälja sin mörkgråa kavaj, lappen är borta så vet inte stl. men skulle säga M-L. I toppenskick, sparsamt använd. Vid snabb affär kan priset diskuteras
Vit Dsquared2 t-shirt och shorts set - Säljer ett fräscht vitt set från Dsquared2 med t-shirt och shorts. T-shirten har tryck i svart och rött framtill, och shortsen har elastisk midja med snörning samt tryck och färgstänk på ena benet. Perfekt för chill dagar eller sommarhäng.
Mörkgrå kostym från Bläck - Säljer en stilren mörkgrå kostym från Bläck i storlek 48. Kostymen består av en klassisk kavaj med två knappar och matchande byxor. Materialet är en blandning av ull och polyester, vilket ger en snygg och bekväm passform.
Mörkgrå kavaj med två knappar - Snygg mörkgrå kavaj med klassisk passform och två knappar framtill. Kavajen har tre fickor på framsidan och fyra knappar vid ärmsluten. Perfekt för en stilren look. Fodrad insida och diskret struktur i tyget. Riktigt skön kavaj, pris går diskutera använd få gånger. Skulle säga att den passar om du brukar ha S/M
Mörkgrå kostym från Oscar Jacobson - Säljer en stilren mörkgrå kostym från Oscar Jacobson. Kavajen har en klassisk design med tre knappar och fickor med lock. Insidan är fodrad med ett elegant grått tyg och har märkesdetaljer. Byxorna matchar kavajen perfekt och har en rak passform. Perfekt för både formella tillfällen och fest.
Mörkgrå kappa med tre knappar - Snygg mörkgrå kappa med klassisk passform och tre knappar framtill. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look. Fodrad insida för extra komfort.
Mörkgrå lång kavaj med knappar - Stilren mörkgrå kavaj med klassisk passform och tre knappar framtill. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Fodrad insida och diskreta knappar vid ärmslut. Perfekt för dig som vill ha en tidlös look.
Mörkgrå kavaj från bläck - Snygg mörkgrå kavaj med enkelknäppning och smala slag. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Stilren design utan mönster, perfekt för dig som vill vara stiligast på klubben🍾
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Kostymväst från H&M - Svart väst med knappar framtill. Perfekt för en stilren look. Västen har en design med en v-ringad hals och är från H&M
Beige väst från H&M - Snygg väst från H&M med knappar framtill. Perfekt för att lägga till en stilren touch till din outfit. Västen har en klassisk design med två fickor och en v-ringad halslinje. Endast använd en gång 🤎🤎
Ljusgrå kostym från dressman  - Snygg ljusgrå kostym med två knappar framtill och klassiska slag. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både formella och semi-formella tillfällen.
Beige kavaj från JJXX - Snygg beige kavaj från JJXX med klassisk design. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Kavajen har en enkelknäppt front och två fickor framtill. Priset går att diskutera! Nypris 699 men kavajen har fått små prickor eftersom den har bara stått i garderoben, drf har jag gått ner i pris!
Barn Tomtedräkt med skägg och luva - Säljer en klassisk tomtedräkt i rött och vitt. Dräkten inkluderar en kavaj med vita kanter, matchande byxor, en luva med vit tofs och ett vitt skägg. Perfekt för julfirandet! 🎅. Stlk kvar 4-7år , 8-11 år   165kr/paket
Svart kavaj från Tiger of Sweden - Snygg svart kavaj från Tiger of Sweden i mycket bra skick. Perfekt för både formella och semi-formella tillfällen. Kavajen har en klassisk design med två knappar framtill och fickor. Passar utmärkt till höst- och vintergarderoben. Hör av dig vid fler frågor🩷