Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Kavaj
Kavaj - 89 Kavaj - 90

Kavaj

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Märke: Kappahl
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Något längre, figursydd kavaj i fint skick

janet
janet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kavaj  - Kavaj i storlek S, Svart kavaj
Kavaj - Har använt den en gång till gymnasiet för 3 år sedan behövde köpa den till en evenemang. Helt ny skick har gjort hål i fickorna så det få plats med saker.
Kavaj - Kavaj strl xs från Kappahl i mjukt material. Använd men fint skick
Kavaj - Jättefin kavaj från kappahl i storlek 40. Kom privat för fler bilder
kavaj - Kavaj
Oversize kavaj - Säljer en klassisk och mångsidig kavaj som passar lika bra till vardags som till mer uppklädda tillfällen. Perfekt för höstens alla tillfällen – från jobb till middagar och evenemang. Enkel att styla med både jeans, byxor eller kjol.  Kavajen har en snygg passform som ger ett välklätt men avslappnat intryck. Ett perfekt tillskott i höstgarderoben! Endast använd en gång, nypris 900kr
Vacker kavaj - Svart kavaj som passar till både begravning och bröllop men även till dig som vill fest till de med stockholmstil eller varför inte draina sönder med den
Kavaj från Kappahl  - Den absolut perfekta kavajen som alla borde ha i sin garderob! Sitter som en smäck, något coolt oversize men ändå lite mer "tailored". Köpt för 599:-.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Randig Kavaj - Randig Kavaj, själv har jag inte använt den men andra har innan mig. Väldigt bra skick.
Kavaj  - Superfin blazer från Ann Taylor  Storlek 4P (S)
Volang topp - Svart volang topp ifrån Bikbok, storlek S, jätte bra skick, skriv för mer information
Cropped blazer - Helt ny och oanvänd blazer med prislapp.
Blazer arket - Beige/camelfärgad blazer ifrån Arket, använd 1 gång så i nyskick
Kavaj  - Snygg herr kavaj. Storlek 146
Satin blazer  - Helt ny med prislappen kvar. Nypris är 699kr. Slutsåld idag på hemsidan