Alla kategorier / Mode / Kläder / Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från Mango med klassisk krage och enkel knappstängning framtill. Kavajen har två fickor med lock och är figursydd för en snygg passform. Perfekt att matcha med kostymbyxor eller jeans för en cool look.
Kavaj från Mango - Vill sälja min kavaj från mango i storlek M
Kavaj mango - Storlek L pris 500kr
Vit kavaj från Mango - Fin kavaj i storlek meduim men tror det passar bäst på någon i small  eller x-small beroende på passform. Jag kan mötas upp i Uddevalla centrum, annars fraktar jag gärna. Köparen står för frakten. (Står ej för postens slarv) katt finns i hemmet.
Kavaj från mango  - Använd fåtal gånger. Otroligt fin
Kavaj Mango - Beige kavaj från mango, använd 1-2 gånger (over size)
Mango kavaj
Mango kavaj - 89

Mango kavaj

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: Mango

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mango kavaj i mörk blå. Strl S. Använd 1 gång, som ny. Nypris 899kr.

Louboutin87
Louboutin87
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dsquared2 Skor - Dsquared2 sneakers i strl 37
Olivgröna boots från Isabel Marant - Snygga olivgröna boots från Isabel Marant i mocka med spetsig tå och hög klack. Klassisk western-inspirerad design med träklack och dekorativa sömmar. Perfekta för dig som vill ha en cool och trendig look.
Isabel Marant svarta mockastövlar med pärlor - Svarta höga stövlar i mocka från Isabel Marant med spetsig tå och klack. Dekorerade med stora silverfärgade pärlor längs skaftet för en cool statement-look. Perfekta för dig som vill sticka ut och addera lyxig känsla till outfiten.
Grå Adidas Campus sneakers i mocka - Snygga Adidas Campus sneakers i grå mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidorna. Skorna har vit sula, platt gummisula och snörning framtill. Perfekta för en clean och stilren look. Adidas-logga på plösen och Campus-tryck på sidan. Storlek 37 1/3.
Svarta Balmain boots med gulddetaljer - Snygga svarta boots från Balmain i skinn med guldfärgade metalldetaljer, snörning och dragkedja på sidan. Grov sula och låg klack ger en cool look. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer och robust design.
Svart pufferjacka från Gant - Snygg svart barn pufferjacka från Gant med broderad logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två fickor med tryckknapp. Insidan är fodrad i rött, svart och grått med tryckt text. Perfekt för kalla dagar. Luva saknas. Lite sliten men i bra skick. Storlek ungefär 14 år.
Eva Longoria sandaler  - Världens vackraste sandaler. Helt nya!!! Storlek 39!
Svarta Chanel tofflor med guldlogo - Säljer ett par svarta tofflor från Chanel med ikonisk guldig CC-logo framtill. Tofflorna har en grov textur och öppen tå, perfekta för en lyxig och chill stil. Passar dig som vill ha något både trendigt och klassiskt.
Liknande annonser
Visa alla