Alla kategorier / Mode / Kläder / Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kavaj  - Fin vit kavaj från hm i storlek 34 säljer pågrund av jag inte använder den
Vit Kavaj! - Vit lite oversized kavaj från Hm. Storlek 38. Pris 200kr+frakt.
Vit kavaj - Vit kavaj från H&M🫶🏽
Snygg Vit Kavaj - Säljer denna kavajen då jag endast har använt den en gång under den tid som jag har haft den. Så iom att jag bara har använt den en gång så är den i gott skick. Dock har den en liten ”tuss” som har ”åkt in” i kavajen, men är i gott skick i övrigt.
Kavaj, vit:) - Superfin längre kavaj/tunn kappa i krämvit ✨ nice till höstlayers eller bara över en snygg festtopp 🥳
Kort kavaj - Superfin kavaj i lite kortare och skräddarsydd modell🥰 Storleken står inte men skulle säga att den passar XS-S/ 32-34
Vit kavaj med korta ärmar, 36
Vit kavaj med korta ärmar, 36 - 89 Vit kavaj med korta ärmar, 36 - 90 Vit kavaj med korta ärmar, 36 - 91

Vit kavaj med korta ärmar, 36

Storlek: 36
Kategori: Kostymer
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd vit kavaj från 4th & Reckless med korta ärmar. Självklart alltså nyskick MEN fick en fläck på baksidan av kragen när jag skulle ta bilderna (…), har ej försökt få bort den ännu men ska försöka. Något linneaktigt material.

Alou
Alou
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage jeansjacka oversized unisex  - Underbar unisex vintagejacka från Coocker’s i M, sitter som en L/XL. Stor i ärmarna m.m. (skall sitta oversize) och superskön och cool! Jag har endast använt den två gånger efter att jag köpte den på en vintage-marknad för några år sedan.
Klänning- S Kimchi Blue - Superfin kort klänning i polyester (men ser ut/känns som satin) i storlek S. Lårhög på mig (176cm). Endast använd en gång, superfint skick men har 2 mindre små ”repor” på framsidan som inte är synliga om man inte tittar mycket nära. :)
FILA sneakers storlek 41 - Nya sneakers från FILA i storlek 41, aldrig använda ute men det var sista paret så de är testade inomhus i skobutik, därav lite mörka under sulorna. Fina till våren :)
Bruna nya låga klackar från Nelly (oanvända)  - Helt nya klackskor från Nelly, storlek 40. De är 5 cm i klackhöjden m. justerbara remmar över foten och över ankeln. Endast testade en gång hemma, men köpte fel storlek och hann inte skicka tillbaka dem i tid så säljer dem - nyskick, i originalkartong. Kostar 499kr på Nelly men säljer för 200kr.
Liknande annonser
Visa alla