Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Mörkblå kostym med kavaj och byxor
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - 0

Mörkblå kostym med kavaj och byxor

Storlek: 46
Kategori: Kostymer
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

1999 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygg mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande byxor från Oscar Jacobsson! Nypris på allt är 6000kr storlek på kavajen är 44 och byxor 46 jag är 182,5 och byxorna sitter Pefekt men lite liten i kavajen men den funkar absolut skulle rekommenderas för 178-180cm lång

Erik111
Erik111
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Snygg mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande byxor. Använt en gång, storleken är 50 regular slim
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Snygg mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande byxor. Från bläck. Kavaj i storlek 46 och byxor i 146.
Mörkblå kostym med kavaj och byxa - Säljer en stilren mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två framfickor med lock och knäppning framtill. Byxorna är raka och har pressveck. Perfekt för dig som vill ha en snygg och enkel look. Använd 2 gånger. Från Jack & Jones.
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en stilren mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor och skjortan. Kavajen har klassisk passform, enkla knappar och fickor framtill. Byxorna är raka och har bälte med metallspänne. Perfekt för dig som vill vara extra snygg på speciella tillfällen. Endast använd enstaka gånger!
Marinblå kostym med kavaj och byxa - Snygg marinblå kostym med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två knappar, smala slag och fickor med lock. Materialet är slätt och ger en stilren look. Perfekt för dig som vill ha en modern och stilfull outfit. Oanvänd men ingen prislapp, kvitto finns köpt från Zalando❤️ Passar S/M
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en klassisk mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har två knappar framtill, fickor med lock och en slät passform. Byxorna är raka och stilrena. Storlek på byxor 30x30, storlek på kavaj 44 regular.
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en stilren mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har två knappar framtill, klassisk krage och fickor med lock. Byxorna har pressveck och bakficka med knapp. Perfekt för formella tillfällen. Använd två gånger
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
DKNY JEANS blazer i stl M - Ny DKNY jeans blazer i stl M
Kavaj  - Enkelknäppt kavaj med en avslappnad passform. Kavajen är ljusgul och har ett fusklädermaterial.
Svart kavaj från Coster Copenhagen - Stilren svart kavaj från Coster Copenhagen i klassisk modell med smal krage och två fickor framtill. Kavajen har en snygg, figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Kavajen är aldrig använd och har prislapp kvar.
Svart kavaj från Zara i mocka-look - Stilren svart oversize kavaj från Zara i mjuk mocka-liknande material. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean vibe till din outfit.
Svart klassisk kavaj med breda slag - Jättefin kostym för män, som ni ser också så finns det ingen storlek på den. Det är alltså svårt att veta men lösningen är att mäta och ge er måttet. För att veta lite om den så är längden/höjden 84cm och bredden (från ena axeln till det andra) är 43 cm. Meddela gärna för mer info! 💕💕
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Snygg mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande byxor från Oscar Jacobsson! Nypris på allt är 6000kr storlek på kavajen är 44 och byxor 46 jag är 182,5 och byxorna sitter Pefekt men lite liten i kavajen men den funkar absolut skulle rekommenderas för 178-180cm lång
Mörkblå kostym från Riley  - Snygg mörkblå kostym från Riley med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två knappar, smala slag och flera fickor. Storlek på kavaj är 48 och byxorna 50. Nypris cirka 2000kr