Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Marinblå kostym Selected Homme
Marinblå kostym Selected Homme - 0 Marinblå kostym Selected Homme - 1 Marinblå kostym Selected Homme - 2 Marinblå kostym Selected Homme - 3 Marinblå kostym Selected Homme - 4

Marinblå kostym Selected Homme

Storlek: 48
Kategori: Kostymer
Märke: Selected
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg marinblå kostym från Selected Homme med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Skjortan har ett paisleymönster i blått och vitt, och de bruna skorna är i skinn med snörning och röd innersula. Perfekt för dig som vill sticka ut med stilren look och coola detaljer.

Kauthar
Kauthar
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå kostym från Selected Homme - Snygg marinblå kostym från Selected Homme med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två knappar, smala slag och fickor med lock. Byxorna har pressveck och bakficka med knapp. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look. Få två st olika sätt med skjorta med och skor
Marinblå kostym från Selected Homme - Den passar till festliga tillställningar men även bra till vardags. Jag har använt kostymen vid två tillfällen och den är i mycket bra skick, bortsett från en liten skråma på ena Axeln. Helt klart en utmärkt första kostym😊(storleken kan översättas till S/M)
Selected homme kostym  - Använd 1 gång, 10/10, säljer den pga att den är för liten för mig, köpte den för 3499 om jag inte minns fel. Perfekt för någon som skall ta studenten. Färg: Mörkblå. Byxor storlek 48. kavaj storlek 46. Går att köpa med skjortan för 800, kostade 1300kr.
Marinblå kavaj Selected Homme 42 - Snygg marinblå kavaj från Selected Homme. Kavajen har två knappar framtill, klassiska fickor med lock och en bröstficka. Slim passform och stilren design, perfekt för dig som vill ha en modern look. Aldrig använd, prislappen kvar.
Kostymer från Selected Homme - Säljer 2 kostymer från Selected Hommes i Marinblått! Dåligt ljus på bilderna men om intresserad så fixar jag bättre bilder! Första kostymen är Kavajen i Storlek 48EU och den andra i Strlk 44EU. Kostymbyxorna är i Strlk 46EU och dlm andra i Strlk 44EU
Selected homme kostym - Selected homme kavaj + byxor Storlek 42  Använd 1 gång på skolavslutning Säljs pga ingen användning och den har blivit för liten
Kostym från Selected Homme - Snygg kostym från Selected Homme med klassisk kavaj och matchande byxor. Kavajen har två knappar, smala slag och fickor med lock samt en vit näsduk i bröstfickan. Fodret är mörkblått och glansigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look.
Selected homme  - Bra skick använt ett fåtal gånger och inget tecken på slitage
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Selected homme kostym  - Använd 1 gång, 10/10, säljer den pga att den är för liten för mig, köpte den för 3499 om jag inte minns fel. Perfekt för någon som skall ta studenten. Färg: Mörkblå. Byxor storlek 48. kavaj storlek 46. Går att köpa med skjortan för 800, kostade 1300kr.
ZARA HIMMELSBLÅ KAVAJ / BLAZER - Den finaste kavajen/blazern från ZARA i en himmelsblå / ljusblå magisk färg. Väldigt lyxig känsla. 💫 Endast använd på bilden. Den är som ny, utan anmärkningar men behöver strykas. Nypris 699kr. Oversize modell, sitter dundersnyggt på mig som är XS/S.
Kavaj  - Superfin paljettkavaj
Kavaj  - Snygg herr kavaj. Storlek 146