Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svart kavaj
Svart kavaj - 0 Svart kavaj - 1 Svart kavaj - 2

Svart kavaj

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilig och enkel kavaj som passar både till fest samt vardags. Super bra skick!

Lucas Zuckermann
Lucas Zuckermann
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj - Svart kavaj med inslag av brunt. Köpt ifrån H&M.
Svart kostym med tvåknäppt kavaj - Klassisk svart kostym med tvåknäppt kavaj och matchande byxor. Kavajen har smal passform, två framfickor med lock och en bröstficka. Byxorna har raka ben och bälteshällor. Perfekt för en stilren look.
Svart kavaj från Tiger of Sweden - Elegant svart kavaj från Tiger of Sweden med diskret randigt mönster. Kavajen har två knappar framtill och klassiska slag. Perfekt för en stilren look.
Svart Kavaj från Tiger of Sweden - Stilren svart kavaj från Tiger of Sweden med klassisk passform, två knappar framtill och tre fickor. Fodrad insida i blankt material och diskreta knappar vid ärmslut. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och snygg look. Det står ingen storlek på insidan men jag har vanligtvis M och den är för stor så gissar på L.
Svart Kavaj - Svart Kavaj i storlek 46 (S) ifrån J.Lindeberg. Iprincip ny den är använd 2 gånger. Otroligt bra kavaj som går med både kostymbyxor eller jeans.
Svart kavaj  - Snygg stilren kavaj. Står ingen storlek i den.. men uppskattas som en L
Svart kavaj  - Svart herr kavaj från Jack & Jones Premium i storlek 44 (Small). Använd enstaka gång. Nypris 1300kr
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Kavaj  - Enkelknäppt kavaj med en avslappnad passform. Kavajen är ljusgul och har ett fusklädermaterial.
Beige kavaj - Beige kavaj köpt utomlands. Har inte kommit till användning, i fint skick.
Vintage kostymbyxor  - Vintage Massimo dutti kostymbyxor med prislapp kvar. Oanvända. Nypris var 749kr
Kostymkavaj Small - En marinblå kostym kavaj i storlek 36R mens burton. Jag är 46S  i svenska storlek och den passade perfekt💯
Linnekavaj - ASSNYGG vit linnekavaj perfekt till våren och sommaren!! Den har jättefina broderier på fickorna och perfekt passform! Köpt secondhand men i toppenskick 🤸‍♀️