Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svart jumpsuit med kavajkrage och bälte
Svart jumpsuit med kavajkrage och bälte - 0 Svart jumpsuit med kavajkrage och bälte - 1 Svart jumpsuit med kavajkrage och bälte - 2

Svart jumpsuit med kavajkrage och bälte

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: VERO MODA
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

160 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Snygg svart jumpsuit med lång ärm, kavajkrage och knytbälte i midjan. Raka ben och uppvikta ärmslut ger en clean och modern look. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med lite edge. Materialet känns mjukt och följsamt.

Xheneta Feka
Xheneta Feka
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart jumpsuit med kavajkrage från NA-KD - Stilren svart jumpsuit från NA-KD med lång ärm, kavajkrage och omlott-design. Midjan markeras med ett bälte med silverdetaljer. Perfekt för dig som gillar en dressad look med edge. Materialet är mjukt och följsamt för en snygg passform.
Svart jumpsuit från Saint Germain - Svart jumpsuit från Saint Germain med guldknappar framtill, krage och två bröstfickor. Jumpsuit har  markerad midja med resår och knytskärp. Knappt använd
Randig svart jumpsuit från Amisu - Svart playsuit från Amisu med vita tunna ränder, lång ärm och kavajkrage. Snygg omlottkänsla med knyt i midjan för en cool och dressad look. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart jumpsuit  - Jumpsuit som blivit viral på tiktok, ÄLSKAR men för kort i benen på mig som är ca 175 :(
Jumpsuit - Superfin jumpsuit från Zara, kostym.
Svart jumpsuit - En elegant svart jumpsuit. Materialet är tunt, luftig och stretchigt. Har använts ett par gånger men är fortfarande som ny. Originala priset, 700 kr. Kontakta för mer info.
Jumpsuit  - Snygg svart kavaj med vita ränder från Reclaimed Vintage. Kavajen har två knappar framtill och en bröstficka samt två fickor bak. Perfekt för en stilren look.🥰🥰🥰
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Prada kavaj i ull. Stl 42(EU 38) - Prada kavaj i stl 42. 40% virgin ull, 40% mohair ,10% angora.10% polyamid.fri frakt
Kavaj - Randig kavaj från hm i storlek xs
✨NY KAVAJ🧥✨ - NY OCH OANVÄND KAVAJ med prislapp.   En kavaj i lätt stretchig, vävd kvalitet. Kavajen har krage och slag och är dubbelknäppt fram. Den har lätt intagen midja och framfickor med lock. Lång ärm med knäppning vid ärmslut. Sprund bak. Foder av återvunnen polyester.
Beige blazer - Elegant beige blazer från shein, passar perfekt för en utekväll. Strl 36 och säljs för 60kr🤍
Smoking  - Aldrig hunnit använda, helt ny behöver bara strykning 🤍
Filippa k kavaj oanvänd - Helt oanvänd kavaj ifrån Filippa k, ny pris 3500