Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Orange kavaj från Vero Moda
Orange kavaj från Vero Moda - 0 Orange kavaj från Vero Moda - 1

Orange kavaj från Vero Moda

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: VERO MODA
Färg: Orange
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg orange kavaj från Vero Moda med klassisk krage och två knappar framtill. Rak passform och två fickor framtill. Den är lite längre i längden, kan användas som en ”kavaj klänning” också. Det är en storlek S men oversized

Vanessa
Vanessa
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puderrosa kavaj från Vero Moda - Säljer en snygg puderrosa kavaj från Vero Moda med öppen front utan knappar och snyggt draperad design. Kavajen har lång ärm och mjukt i polyester som ger ett stilrent och modernt intryck. Perfekt för att lyfta en outfit
Puderrosa kavaj från Vero Moda - Snygg puderrosa kavaj från Vero Moda. Kavajen har en öppen framsida utan knappar och ett mjukt, lätt tyg som ger ett avslappnat men stilrent intryck. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst
Svart kavaj från Vero Moda - Säljer en stilren svart kavaj från Vero Moda i storlek 34 Kavajen har en klassisk design med dubbelknäppning och två fickor framtill. Perfekt för både vardag och fest!
Vero Moda svart kavaj, storlek 36 - Svart kavaj med en knapp och fickor fram. Kavajen är figursydd och har en snygg passform.  Klassisk kavaj med enknäppning och figursydd passform. Kavajen har spetsiga slag och markerade axlar. Fickor fram.
Vit kavaj / blazer från Vero Moda - Jättefin & helt ny oanvänd vit kavaj från Vero Moda.  Nypris: 500kr
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
DKNY JEANS blazer i stl M - Ny DKNY jeans blazer i stl M
Kavaj  - Enkelknäppt kavaj med en avslappnad passform. Kavajen är ljusgul och har ett fusklädermaterial.
Svart kavaj från Coster Copenhagen - Stilren svart kavaj från Coster Copenhagen i klassisk modell med smal krage och två fickor framtill. Kavajen har en snygg, figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Kavajen är aldrig använd och har prislapp kvar.
Svart kavaj från Zara i mocka-look - Stilren svart oversize kavaj från Zara i mjuk mocka-liknande material. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean vibe till din outfit.
Svart klassisk kavaj med breda slag - Jättefin kostym för män, som ni ser också så finns det ingen storlek på den. Det är alltså svårt att veta men lösningen är att mäta och ge er måttet. För att veta lite om den så är längden/höjden 84cm och bredden (från ena axeln till det andra) är 43 cm. Meddela gärna för mer info! 💕💕
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Snygg mörkblå kostym med klassisk kavaj och matchande byxor från Oscar Jacobsson! Nypris på allt är 6000kr storlek på kavajen är 44 och byxor 46 jag är 182,5 och byxorna sitter Pefekt men lite liten i kavajen men den funkar absolut skulle rekommenderas för 178-180cm lång
Mörkblå kostym från Riley  - Snygg mörkblå kostym från Riley med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två knappar, smala slag och flera fickor. Storlek på kavaj är 48 och byxorna 50. Nypris cirka 2000kr