Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Vit blazer
Vit blazer - 89 Vit blazer - 90 Vit blazer - 91

Vit blazer

Storlek: 36
Kategori: Kostymer
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit blazer från Gina. I princip oanvänd så inga fläckar eller liknande. Otroligt skönt material.

Linnea Viklund
Linnea Viklund
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
 Figursydd kavaj  - Vanlig svart figursydd kavaj många år gammal men ändå Fräch storlek 42 men passar även 40!
Svart kavaj och kjol med guldknappar - Säljer en svart kostym med croppad kavaj och matchande kjol. Kavajen har snygga guldknappar framtill och markerad midja. Kjolen är plisserad med resår i midjan för skön passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga set.
Ljuslila kavaj från H&M, storlek S - Dubbelknäppt kavaj från H&M i en snygg ljuslila färg. Klassisk modell med två framfickor, en liteb slits på baksidan och knappar i samma ton som tyget. Bara använd 1 gång på ett bröllop.  Den har en fläck vid höger ficka som knappt är synlig (sista bilden).
Mörkblå jeans från Nudie Jeans - Snygga mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och subtila kontrastsömmar på bakfickorna. Jeansen har rak passform och är tillverkade i slitstarkt bomullsdenim. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Kavaj  - Bra skick
Svart kavaj från H&M, storlek 42 - Klassisk svart kavaj från H&M i storlek 42. Enkelknäppt modell med smal krage och två fickor framtill. Snygg passform och helfodrad insida, perfekt till en stilren look. Materialet är mjukt och följsamt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Vit kavaj från Karen Millen - Så fin vit kavaj från Karen Millen! Kavajen har en skräddarsydd passform med en knapp framtill och fickdetaljer. Liten i storleken. Skulle säga den är en 36:A , trots att det står 40
Linnekavaj oscar jacobsson - Grön linnekavaj i storlek medium av oscar jacobsson.