Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
T-Shirt Junkyard
T-Shirt Junkyard - 89

T-Shirt Junkyard

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Junkyard

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg T-Shirt från Junkyard! Storlek S. 100 kr inklusive frakt.

sannag
sannag
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
T-shirt Från Junkyard - Blå T-shirt med röd text från Junkyard. Slim fit. Köparen står för frakten.
Junkyard t-shirt  - Lila junkyard t-shirt
Junkyard t shirt  - Hej, nu säljer jag min Junkyard t shirt som inte kommer till andvändning. 9/10 är skicket för den har kanppt kommit till andvänding
Junkyard T-shirt  - Säljer denna coola T-shirten med print från Junkyard, i storlek XXL. Super skön bomulls T-shirt🫶🏼
Skate t-shirt Junkyard  - Säljer denna då den helt enkelt inte kommit till användning🌟
Junkyard T-shirt - Snygg T-shirt från Junkyard och Sweet Skateboards. Endast använd ett fåtal gånger. Stryker till den innan jag skickar. 100kr inklusive frakt.
Junkyard t-shirt - Slutsåld t-shirt från Junkyard med tryck
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit t-shirt från Polo Ralph Lauren med broderad svart logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för en skön och stilren look.
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Mörkblå Moncler t-shirt med logga - Snygg mörkblå t-shirt från Moncler med klassisk rund halsringning och korta ärmar. På bröstet sitter Monclers ikoniska logga som en patch. Perfekt för en clean och stilren look.
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Polo ralp Lauren T-shirt - Ny, med tag och qr kod storlek S
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Burberry rutig t-shirt S-M - Snygg t-shirt från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, grått och gult. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design och exklusiv känsla.
Polo Ralph Lauren t-shirts i flera färger - Fyra klassiska t-shirts från Polo Ralph Lauren i färgerna marinblå, svart och rosa. Alla har rund halsringning, korta ärmar och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekta för en stilren och avslappnad look. 459 per st.