Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
T-shirt
T-shirt  - 89

T-shirt

Storlek: M
Kategori: T-shirts

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny peak performance t-shirt Köparen står för frakt

Ellie hansson
Ellie hansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Y2k T shirt - Säljer min vintage peak performance t shirt med en drake. Säljer då den inte kommer till användning. Tröjan är i storlek M men passar mig perfekt med XS/S. Tröjan är i nyskick, priset går att diskutera.
T-shirt - Den gammal peak performance t-shirt. Väldigt fin mörkblå färg med ett fint tryck på bröstet.
Peakperformance T-shirt  - T-shirt i använd men i gott skick
T-shirt  - Marinblå tshirt från Peak
T-shirt  - En T-shirt i mycket bra skick.
Peak performance T-Shirt - Peak performance T-shirt, I storlek M men passar mig som är XS och S!
Grön t-shirt från Peak - Säljer en snygg grön t-shirt från Peak i bomull. Det är storlek M men passar mig som är xs/S. Kortärmad och i bra skick, Passar perfekt till jeans eller shorts!
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit t-shirt från Polo Ralph Lauren med broderad svart logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för en skön och stilren look.
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Mörkblå Moncler t-shirt med logga - Snygg mörkblå t-shirt från Moncler med klassisk rund halsringning och korta ärmar. På bröstet sitter Monclers ikoniska logga som en patch. Perfekt för en clean och stilren look.
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Polo ralp Lauren T-shirt - Ny, med tag och qr kod storlek S
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Burberry rutig t-shirt S-M - Snygg t-shirt från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, grått och gult. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design och exklusiv känsla.
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.