Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Två t-shirts
Två t-shirts - 89 Två t-shirts - 90 Två t-shirts - 91

Två t-shirts

Storlek: S och M
Kategori: T-shirts

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Ralph Lauren T-Shirt storlek M färg grå En Tommy hilfiger T-Shirt storlek S Färg Marin blå

Henke
Henke
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Två t-shirts från Tommy Hilfiger - Säljer två snygga t-shirts från Tommy Hilfiger i ekologisk bomull. En är vit med stor logga framtill och en är röd med diskret tryck. Båda har rund hals och korta ärmar. Perfekta för en clean och stilren look.
Två t-shirts - Två T-shirts i storlek S i mycket bra skick
Två t-shirts från Dressmann - Säljer två t-shirts från Dressmann i storlek M. Den ena är brun med ett abstrakt mönster i beige och grått. Den andra är grå med ett subtilt randigt mönster i blått. Perfekta för en avslappnad stil. Nyskick, knappt använda.
T-shirt - T-shirt helt ny Tommy hilfiger skick 10/10 prisvärd
T-shirt - Helt ny oanvänd skick 10/10 jätte gullig T-shirt
Två skateinspirerade t-shirts - Säljer två t-shirts med skatevibe. Ena är vit med tryck av en gul figur på bröstet och texten 'STAY TRUE STAY YOU' på ryggen. Den andra är ljusgrå med 'SKATE CREW' tryck fram och ett stort grafiskt tryck bak. Båda har rund hals och korta ärmar, perfekta för chill dagar.
Hilfiger t shirt - Hilfiger t shirt
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Mörkblå Under Armour t-shirt - Snygg mörkblå t-shirt från Under Armour med klassisk logga på bröstet och liten logga i sidan. Tillverkad i mjukt och lätt polyester som andas, perfekt för träning eller chill. Enkel design med rund hals och korta ärmar. Pris kan diskuteras
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.
Vit t-shirt Maison Martin Margiela - Vit t-shirt från Maison Martin Margiela med svart kalendertryck och röda färgdetaljer framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i 100% bomull för en skön och luftig känsla. Vill få såld snabbt passar runt 180cm eller kortare
Vit t-shirt Gallery Dept x Lanvin - Säljer en clean vit t-shirt från Gallery Dept x Lanvin med tryckt logga i svart och vitt framtill. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga samarbeten.
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!