Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
T-shirt
T-shirt  - 89 T-shirt  - 90 T-shirt  - 91

T-shirt

Storlek: 128
Kategori: T-shirts
Färg: Vit

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick Inte använd typ Luftig Storlek:128 men känns som 134-140

Julia Hedblom
Julia Hedblom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
T-shirt - Cheap monday t-shirt, säljer då den ej kommer till användning 💓fint skick.
T-shirt - Säljer denna t-shirt från Levis då den är för liten för mig. Den har tyvärr också en fläck vid kragen se mer bild 2
T-shirt  - T-shirt från Hollister, använd en gång, nyskick.
T-shirt  - Barn storlek 170 från kidsbrandstore, Super skick.
T shirt - En jättefin sovtröja som är lite kortare. Små skrynklig och lite använd🥰. Den har också ett hål (bild 2)
T-shirt  - T-shirt som ej kommer till användning längre.
T-shirt - Vit t-shirt i bomull med ett gulligt tryck av en blomma och ett hjärta som håller hand. Texten 'Ways to say I love you' i lila och blått framtill. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar söta motiv och enkel stil. Finns rosa fläckar.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Vit Moncler t-shirt med logga - Säljer en vit t-shirt från Moncler med ett stort svart logotyptryck på bröstet i ett coolt, grafiskt mönster. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. PRIS KAN DISKUTERAS
Mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ikoniska röda logobrodyr på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och perfekt passform. Enkel och stilren design som funkar till allt.
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Comme des Garçons Play t-shirts - Tre klassiska t-shirts från Comme des Garçons Play i svart, marinblå och vit. 1st = 399 kr 2 st =699 kr 3st=799kr