Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Vit Creamie tröja i storlek 246 men som passar mig som har storlek 158/164❤️
Vit Creamie tröja i storlek 246 men som passar mig som har storlek 158/164❤️ - 89 Vit Creamie tröja i storlek 246 men som passar mig som har storlek 158/164❤️ - 90 Vit Creamie tröja i storlek 246 men som passar mig som har storlek 158/164❤️ - 91

Vit Creamie tröja i storlek 246 men som passar mig som har storlek 158/164❤️

Storlek: 146
Kategori: T-shirts
Färg: Vit

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Alla plagg jag säljer tvättas innan de skickas så om man ser några fläckar är det bara smuts💘

Sophia
Sophia
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå randig tröja från vero Moda i storlek XS men som passar mig som har storlek XXS❤️ - Gjord i Indien. Perfekt till sommaren!🌺💘🫶🏻
Träningströja (storlek 158/164) - En ljusblå t-shirt med rund hals och korta ärmar. Perfekt för träning eller aktiva dagar. Tillverkad i ett syntetmaterial som andas och ger en bekväm passform. I jättefint skick.
Storlek 158- 164 - Detta är en super fin och gullig tröja. Har använt denna tröjan 2-3 gånger. Jag säljer denna för den kommer aldrig till användning. Den kostade 100 kr. Säljer för 40. Frakt skicka lätt-spårbart 66 kr. El billigare alternativ om du vill det.
STAY TRÖJA som S i storleken - Köpt på carlongs för ca 250kr i somras trodde jag skulle använda den men gjorde aldrig de Den har inga fläckar eller hål och passar fint med kostymbyxor som jeans mer bilder går att ordna🌸🫶🏼 diskuterbart pris
Vit tröja i storlek s  - Nyskick
Adidas t-shirt lose fit. I Storlek-L/passar mer som M/S - Ny t-shirt från Adidas med klassisk Logo. (Äkta)! Storlek L-M-S lose fit men inte överdrivet stor, haft på mig 1 gång.
Vanlig T-shirt med ribbat mönster Lindex 158/164 i storleken.  - Lite miss färning i armhålan
Vit T-shirt med tryck i st 158/164/S - Vit T-shirt med tryck i grön oranga fina färger med en fin bild. I st 158/164 och upplevs som st S
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Vit Moncler t-shirt med logga - Säljer en vit t-shirt från Moncler med ett stort svart logotyptryck på bröstet i ett coolt, grafiskt mönster. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. PRIS KAN DISKUTERAS
Mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ikoniska röda logobrodyr på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och perfekt passform. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Comme des Garçons Play t-shirts - Tre klassiska t-shirts från Comme des Garçons Play i svart, marinblå och vit. 1st = 399 kr 2 st =699 kr 3st=799kr
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!