Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Golden state T-shirt 2016
Golden state T-shirt 2016  - 89 Golden state T-shirt 2016  - 90 Golden state T-shirt 2016  - 91

Golden state T-shirt 2016

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Adidas
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sälsynt golden state tröja med curry på ryggen

Grishgaraget
Grishgaraget
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Golden State T-Shirt - En cool Golden state tröja köpt i usa
Juventus tröja 2016 - Skick: 10/10 Storlek: Small Nypris: ca 800kr
Vit Empire State Building t-shirt - Vit t-shirt väldigt fin till sommaren har använt den nån gång men inte ofta
Golden Goose T-shirt - Stilren T-shirt från Golden Goose men sköna detaljer. Perfekt för dig som gillar att gå med stil. (Storlek M) Köpt för cirka 1600kr men säljer endast för 600kr!! Rabatt för seriösa köpare!!
Golden goose t shirt ÄKTA - Säljer denna feta golden goose t shirten i strl S passar XS, självklart äkta kan verifieras med NFC tagen!🤝Köptes i somras på NK för 2199kr men har inte kommit till så mycket användning!👍Skick : NYSKICK, provad ca 3 gånger!🤝Hör gärna av er om ni har funderingar!⭐️
Cool t-shirt från Golden Goose - Super cool vit t-shirt från Golden Goose i storlek S, köpt i Milano för 1600kr. Använd ett fåtal gånger, har dock ett svagt svart streck på ryggen från ett väskband men går nog att få bort i tvätten🤍Skriv till mig innan köp!
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Ralph Lauren Tshirt - Riktigt snygg polo tshirt perfekt inför sommaren | Storlek S | Skriv vid funderingar !
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Vit Comme des Garçons Play t-shirt - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska hjärtmotivet och ögon på bröstet. T-shirten har rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull och trycket är i svart med en broderad detalj. Har blivit lagad vid nacken. Storlek S med passar XS.