Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bloodline t shirt - Säljer denna bloodline t shirt då den har blivit för liten på mig. Den är i storlek XS. Skicka är mycket bra då den knappt är använd.
Tröja  - Fin knappt använd jätte bra skick
Tröja  - Svart adidas tröja ganska använd men bra skick
Moncler tröja S - Helt ny tröja från Moncler köpt i Storbritannien i början av året
Tröja - Snygg svart t-shirt med texten 'PARIS PARIS' framtill och två linjer i rött och blått. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men stilren design.
Hov1 Tröja - En hov1 tröja som min syster köpte åt mig på en konsert för antal år sedan, har växt ur. Finns ingenstans att köpa.  Skick 9/10.  För fler frågor eller pris skriv.
Trasher tröja  - Svart trasher tröja som jag inte använder längre, den är använd flertal gånger och köpte den för ca 3 år sedan! Det är lite sprickor i texten (se bild 3) köpte för 500 och säljer nu för 200! Pris kan diskuteras
Bloodline tröja
Bloodline tröja  - 89 Bloodline tröja  - 90 Bloodline tröja  - 91

Bloodline tröja

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Bloodline
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den feta bloodline tröja pågrund av för stor storlek den ör helt ny provad en gång priset går att diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fred Perry bucket hat  - Använd ett par gånger den är  Som helt ny säljs pågrund av att jag tappat intresse för den pris går att diskuteras vid snabb afär
Grå träningsjacka från Under Armour - Snygg grå träningsjacka från Under Armour med svart panel upptill och halv dragkedja. Jackan har hög krage, två sidofickor med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för träning eller chill. Materialet är mjukt och stretchigt för bästa komfort.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogo i silver på framsidan. Väskan har en fyrkantig form, justerbar axelrem och är tillverkad i slitstarkt tygmaterial. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Blå raka jeans med slitning - Ett par klassiska blå jeans med rak passform och en tydlig slitning på höger knä. Jeansen har fem fickor och bälteshällor, tillverkade i denim. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla