Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Grå BOSS t-shirt med svart detalj
Grå BOSS t-shirt med svart detalj - 0 Grå BOSS t-shirt med svart detalj - 1 Grå BOSS t-shirt med svart detalj - 2

Grå BOSS t-shirt med svart detalj

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Boss
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

199 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg grå t-shirt från BOSS med en svart glansig rand över bröstet och BOSS-loggan tryckt på bandet. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.

KlickNgo
KlickNgo
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå t-shirt från BOSS - Snygg grå t-shirt från BOSS .
Grå t-shirt från BOSS - Säljer en stilren grå t-shirt från BOSS med diskret logga på bröstet. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt basplagg i mjuk bomull som funkar till allt.
Grå BOSS t-shirt  - Snygg grå t-shirt från BOSS i mjuk bomull. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Diskret BOSS-logga på bröstet och stilren design som passar till allt. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil. Tröjan är köpt i Dubai och är helt ny 10/10 i skick. Storlek S men passar M
Grå t-shirt från Boss - Säljer en stilren grå t-shirt från Boss i mycket bra skick. Den är kortärmad och har en liten vit logga på bröstet. Perfekt för både vardag och avslappnade tillfällen. Passar bra till jeans eller shorts!
Grå t-shirt från BOSS - Snygg gråbeige  t-shirt från BOSS i ekologisk bomull med solskydd. Regular fit med korta ärmar och stort BOSS-tryck på framsidan. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Grå t-shirt från Boss - Snygg grå t-shirt från Boss med v-ringning. Perfekt för en stilren look. Tillverkad i mjukt material för extra komfort. Diskret logga på bröstet.
Mörkgrå t-shirt från BOSS - Snygg mörkgrå t-shirt från BOSS med diskret logga på bröstet. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt basplagg i garderoben och enkel att matcha med allt. Tillverkad i mjukt material för skön känsla hela dagen.
Svart t-shirt från Boss med randig detalj - Snygg svart t-shirt från Boss med en vertikal randig detalj i vitt svart och beige på framsidan. Perfekt för en stilren look. Kortärmad och tillverkad i mjukt material för bekväm passform.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Randig tröja  - Säljer denna Super snygg tröja från Levis 🤗🩷🩷
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Mörkblå Under Armour t-shirt - Snygg mörkblå t-shirt från Under Armour med klassisk logga på bröstet och liten logga i sidan. Tillverkad i mjukt och lätt polyester som andas, perfekt för träning eller chill. Enkel design med rund hals och korta ärmar. Pris kan diskuteras
Vit t-shirt Maison Martin Margiela - Vit t-shirt från Maison Martin Margiela med svart kalendertryck och röda färgdetaljer framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i 100% bomull för en skön och luftig känsla. Vill få såld snabbt passar runt 180cm eller kortare
Svart Acne Studios t-shirt - Svart t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' i vitt framtill. Klassisk passform med korta ärmar och rund hals. Tillverkad i mjuk bomull för en clean och stilren look. Perfekt till jeans eller kjol.
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌