Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
rosa volang t-shirt
rosa volang t-shirt - 89 rosa volang t-shirt - 90

rosa volang t-shirt

Storlek: xs
Kategori: T-shirts
Märke: H&M
Färg: Rosa

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

säljer denna söta volang tshirten för den kommer inte till användning längre💞den är i bra skick/nyskick😃

Ellen
Ellen
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa T-shirt - Använder ej💕 därav säljer jag den💕PRIS KAN ABSOLUT DISKUTERAS!!
Rosa t-shirt - Säljer en helt vanlig rosa t-shirt då den aldrig kommer till användning❣️Köpt på H&M för ett år sen❣️
Rosa t-shirt - Hej, säljer min rosa tröja i storlek 152 då den är lite liten för mig💗
Rosa t-shirt med volanger - Supersöt t-shirt i ett så skönt material💕
Rosa t-shirt  - En ljus rosa t-shirt som det står love på. 25kr+frakt 20kr.litet hål,på andra sidan
Rosa t-shirt med volang - Rosa t-shirt med volang från Zara Trafaluc. Bra skick och storlek S. 🩷💗
Rosa t-shirt  - Säljer denna härliga sommar t-shirten från hm. Tröjan är rosa med text i olika färger. Endast använd en eller två gånger och är som ny! Säljer eftersom den inte används ❤️
Söt rosa t-shirt  - En jätte söt t shirt från h&m som är i storlek S
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit t-shirt från Polo Ralph Lauren med broderad svart logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för en skön och stilren look.
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Mörkblå Moncler t-shirt med logga - Snygg mörkblå t-shirt från Moncler med klassisk rund halsringning och korta ärmar. På bröstet sitter Monclers ikoniska logga som en patch. Perfekt för en clean och stilren look.
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Polo ralp Lauren T-shirt - Ny, med tag och qr kod storlek S
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Burberry rutig t-shirt S-M - Snygg t-shirt från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, grått och gult. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design och exklusiv känsla.
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.