Alla kategorier > T-shirts
England tröja
England tröja - 89

England tröja

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Färg: Marinblå

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en riktigt snygg England T-shirt. Den är typ helt ny använd bara nån gång. Tagg finns kvar men inte på. Den är från unisportstore. Perfekt inför EM.

Melvin
Melvin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart och röd Miss England t-shirt - Cool t-shirt som är svart och röd och står Miss England på den. Ingen strl står men gissar på S eller Xs då personen på bilden är Xs
England Alexander-Arnold fotbollströja - Snygg England fotbollströja från Nike med Alexander-Arnold och nummer 8 i guld på ryggen. Tröjan är mörkblå med subtila ränder och har färgglada detaljer i blått, rött och beige längs sidorna. Kortärmad och tillverkad i lätt, ventilerande material för max komfort på planen.
England borta vm2022 Kane 9 - Snygg blå fotbollströja från Nike med nummer 9 och namn på baksidan. Tröjan har korta ärmar och ett mönster i olika blå nyanser. Perfekt för fotbollsfans!
Retro England fotbollströja - En äldre modell av en England tröja. Skriv om du undrar något.
England fotbolls tröja 2008-2010 - XL
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vinröd t-shirt från Abercrombie & Fitch - Snygg vinröd t-shirt med vit text 'TRUE BLONDE' och A&F-logga på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för en avslappnad och trendig stil. Sitter mer som en S än M
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Vit VLTN t-shirt  - Säljer en vit VLTN T-shirt i storlek S för 399 kan köra på 299 på ett snabbköp😄
Vit t-shirt Maison Martin Margiela - Vit t-shirt från Maison Martin Margiela med svart kalendertryck och röda färgdetaljer framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i 100% bomull för en skön och luftig känsla. Vill få såld snabbt passar runt 180cm eller kortare
Svart T-shirt  - Helt ny, storlek M, oversized modell. Priset går diskutera! Hör av dig vid funderingar!
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Cunha Manchester United Fotbollströja - Helt ny Cunha Manchester United Fotbollströja i storlek M
Mörkblå Under Armour t-shirt - Snygg mörkblå t-shirt från Under Armour med klassisk logga på bröstet och liten logga i sidan. Tillverkad i mjukt och lätt polyester som andas, perfekt för träning eller chill. Enkel design med rund hals och korta ärmar. Pris kan diskuteras