Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Fred Perry limited edition t-shirt storlek S
Fred Perry limited edition t-shirt storlek S - 89 Fred Perry limited edition t-shirt storlek S - 90 Fred Perry limited edition t-shirt storlek S - 91

Fred Perry limited edition t-shirt storlek S

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Fred Perry

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fred Perry limited edition t-shirt med riktigt coola detaljer. På insidan av ärmarna finns ett mönster (se bild) så att man kan ändra looken genom att kavla upp ärmarna. T-shirten är i bra skick och är slimfit.

Mor&son
Mor&son
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jones New York klänning storlek 34-36 - Festklänning som även passar sommarfester. Storlek 4 / 34-36. Klänningen var en present från min moster när familjen var på besök i Washington. Tyvärr har jag inte använt den alls då den har blivit för liten för mig i passformen. Så jag ser gärna att den får ett hem där den kan användas och få den kärleken den förtjänar :) prislappen sitter kvar och nypriset ligger på 99$.
Tiger of Sweden sommarklänning Storlek M - Jätte söt sommarklänning som tyvärr ska säljas då den inte passar längre. Är i väldigt bra skick och funkar som en sommarklänning men lika bra till festliga tillställningar.
Gant topp storlek 36 - Gant topp som passar perfekt till sommaren, både på stranden och till vardags med jeans/byxor. Den är i bra skick men tyvärr för liten för mig idag, så jag hoppas att den hittar ett nytt hem :)
Gant skjorta storlek 36 - Gant skjorta med bra skick som går att matcha med massa plack i olika stilar. Tyvärr har den blivit för liten och därför ska jag skilja mig från denna skjorta.  Storlek 36.
Ljusgrön Art of Silk kavaj storlek S - Ljusgrön kavaj med sommar feeling som är storlek S, men ärmarna och längden är längre än den typiska S kavajen. Denna sitter jätte bekvämt, gjort på silke och känns väldigt casual men även väldigt ”artsy”. Passar jätte bra till te.x sommarfester.
Lyle & Scott Piké t-shirt storlek S - Mörkgrå Lyle & Scott piké i bra skick. Dessa går aldrig ur stil och passar året om. Funkar till vardagen, finare sammanhang och även fester.
Varma Lacoste sneakers storlek 39 - Snygga unisex Lacoste sneakers som är i bra skick och som är supermjuka på insidan. Dessa kan användas året om (skulle inte rekommendera att ha de under varma sommardagar dock) och är perfekta om du helst inte vill sluta använda sneakers trors kallt väder.
Kortärmad skjorta från Zara Storlek M - Supersnygg kortärmad skjorta från Zara. Passar bra till stranden, vardagen men även festliga tillfällen. Funkar riktigt snyggt med svarta byxor och med vanliga jeans. Enda anledningen till att jag säljar denna är för att jag köpt en själv och sedan fått en i present :)
Fred Perry limited edition storlek S - Fred Perry limited edition t-shirt med riktigt coola detaljer. På insidan av ärmarna finns ett mönster (se bild) så att man kan ändra looken genom att kavla upp ärmarna. T-shirten är i bra skick och är slimfit.
Skin jacka storlek S - Skinjacka som jag köpte i Barcelona. Den är i väldigt bra skick då jag knappt använt den. Den går att använda som endast skin jacka (se bild 3) men gillar den extra mycket för att den har en ”hoodie” man kan ta bort och lägga till via en extra dragkedja på insidan för en coolare look. Har många fickor och en innerficka på vänster sida.
Liknande annonser
Visa alla