Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Friends-topp
Friends-topp - 89 Friends-topp - 90

Friends-topp

Storlek: XS
Kategori: T-shirts
Färg: Grå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

T-shirt med friends-tryck. Lite formad och rätt lång🫶🏻

Signe Olivecrona
Signe Olivecrona
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Friends tröja  - Friends tröja som är overaized så funkar på en som är s.små fläckar på den men går att tvätta tror jag .
Grå FRIENDS t-shirt från H&M - Säljer en grå t-shirt från H&M med FRIENDS-tryck på bröstet.
Friends t-shirt - Oanvänd, Strl:S 44kr frakt
Grå t-shirt med paljetter från XOXO friends - Grå t-shirt från XOXO friends med korta ärmar. Framsidan har ett stort diamantmotiv i blått, rött och gult samt texten 'DREAM' i glittriga paljetter. Skön och mjuk bomullskänsla, perfekt för dig som gillar färgglada detaljer.
XOXO friends - Jag säljer en tröja med v-ringat runt halsen och även fina spets detaljer. Tröjan har ett ribbat material som är strechigt. Bra för en basic look. Jag säljer tröjan eftersom att den inte har kommit till användning. Om du har några frågor är det bara att skriva!💕
Grå Lego Friends barn t-shirt - Grå Lego Friends barn t-shirt
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
Vit Moncler t-shirt med logga - Säljer en vit t-shirt från Moncler med ett stort svart logotyptryck på bröstet i ett coolt, grafiskt mönster. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. PRIS KAN DISKUTERAS
Mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ikoniska röda logobrodyr på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och perfekt passform. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Valentino T-shirt  - Snygg svart t-shirt från Valentino med VLTN-tryck i vitt över bröstet. Klassisk rak passform och rund halsringning. Tillverkad i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Den är i storlek S och är helt oanvänd! En riktigt fin T-shirt helt enkelt och vid frågor är det bara att höra av sig😁✌️
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!