Alla kategorier > T-shirts
Grå tröja
Grå tröja  - 89

Grå tröja

Storlek: Xs
Kategori: T-shirts
Märke: H&M
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt grå tshirt med fin skurning❤️❤️

ellllasplick
ellllasplick
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg grå tröja - Från h&m storlek xs. Vanlig grå lite mindre tröja
Grå tröja - Kortärmad grå ”magtröja” från h&m❤️ den är lite kortare vid magen men går att dra ner lite om man vill❤️ den är storlek M men passar som S. I helt nytt skick❤️
Grå tröja - Säljer denna tröja då den inte kommer till användning. Endast testad! Vid intresse kontakta mig. Tryck inte på köp direktk!
Grå y2k tröja - En jättefin grå tröja från h&m.
Grå ribbad croppad tröja - Säljer en stilren grå ribbad tröja med croppad passform. Tröjan har långa ärmar och en lite högre hals. Enkel och snygg design som passar till det mesta. Perfekt för dig som gillar en minimalistisk stil.
H&M grå tröja - Denna är i använt skick men har inga skavanker! Kan användas som en träningströja eller bara en vardagströja <3
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Vinröd t-shirt från Abercrombie & Fitch - Snygg vinröd t-shirt med vit text 'TRUE BLONDE' och A&F-logga på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för en avslappnad och trendig stil. Sitter mer som en S än M
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Randig tröja  - Säljer denna Super snygg tröja från Levis 🤗🩷🩷
CDG T-shirt - Säljer denna riktigt snygga CDG tisha. Endast använd 3 gånger. Den är i storlek S men sitter snarare som en XS.
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.