Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Kenzo t shirt
Kenzo t shirt - 89

Kenzo t shirt

Storlek: L
Kategori: T-shirts
Märke: Kenzo
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kenzo t shirt storlek L

Isak
Isak
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kenzo T-shirt - En kenzotröja som är använd fåtal gånger. Jättefint skick, precis som ny! Den är väldigt tight och är inte större än en XS. Pris kan också diskuteras.
Kenzo t-shirt - Svart Kenzo t-shirt den är liten i storleken skulle jag säga.  Det är även några få hål längst ner på tröjan, därav priset. Har man tröjan instoppad framtill så syns det inte, annars är den i toppskick!  Köparen står för frakten✨
Kenzo t-shirt - Tjena säljer denna Kenzo tröja då den har blivit lite för liten. Storleken är kids large(passar dig som är mellan 160-170). Köpt i Spanien. Hör av dig vid minsta fundering!
Svart Kenzo t-shirt  - Äkta Svart t-shirt från Kenzo med ikoniskt tigertryck och röd Kenzo Paris-text på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut. Behöver tvättas därav priset nypris 1299kr
Kenzo T-shirt  - Original svart Kenzo T-shirt, strl Medium.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Ralph Lauren Tshirt - Riktigt snygg polo tshirt perfekt inför sommaren | Storlek S | Skriv vid funderingar !
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Valentino T-shirt  - Snygg svart t-shirt från Valentino med VLTN-tryck i vitt över bröstet. Klassisk rak passform och rund halsringning. Tillverkad i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Den är i storlek S och är helt oanvänd! En riktigt fin T-shirt helt enkelt och vid frågor är det bara att höra av sig😁✌️