Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Levi's t-shirt
Levi's t-shirt - 0 Levi's t-shirt - 1 Levi's t-shirt - 2 Levi's t-shirt - 3

Levi's t-shirt

Storlek: XXS
Kategori: T-shirts
Märke: Levi's
Färg: Grön
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg grön t-shirt från Levi's med klassisk vit logga framtill. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som är skön att ha på sig. Perfekt för en avslappnad och cool stil. Såg tyvärr inte att det var en liten prick vid nacken när jag tvättade så har inte testat sätta något medel på det.

Alva
Alva
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige mjukisbyxor - Beige mjukisbyxor från Pull&Bear i storlek XS. Byxorna har resår och snörning i midjan samt muddar vid bensluten. Perfekta för chill dagar och riktigt sköna tack vare det mjuka bomullsmaterialet.
Levi's t-shirt - Svart t-shirt från Levi's med klassisk vit logga på bröstet. Modellen är kortärmad och har en rund halsringning. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Lite ludd på den då den legat mot en stickad tröja😅Knappt använd!
Levi's t-shirt - Svart t-shirt från Levi's med klassiskt logotryck framtill, där bakgrunden är fylld med blommigt mönster i rosa och beige toner. T-shirten har rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra. Knappt använd!
Gröna mjukisbyxor - Mysiga ljusgröna mjukisbyxor från lager 157 i storlek XS. Byxorna har resår i midjan och muddar vid bensluten, samt sidofickor. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Beiga vida byxor - Snygga beiga byxor från JDY i storlek XS/32. Byxorna har hög midja med två stora knappar framtill och vida ben. Tillverkade i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för en trendig och avslappnad look. Inte mycket använda då dom blev för småa åt mig!
Cargopants - Snygga varmvita cargopants från Bershka i storlek XS. Byxorna har elastisk midja med snörning, stora fickor på sidorna och resår vid bensluten. Såå sköna men tyvärr inte min stil!
Jeanskjol - Jätte fin jeanskjol som slutar mitt på låren, kan tyvärr inte ha den längre då den blivit förliten i midjan!
Randig skjorta - Snygg randig skjorta från Vero Moda, jätte skön att ha på och jag har inte upplevt den som genomskinlig!
Randig omlottopp - Omlottopp från h&m, storlek 32 men kunde ha den även när jag hade storlek 34 annars! Har tyvärr blivit för liten nu🙃
Ljusblå tröja - Jätte fin blå tröja som knappt är använd! Tyckte den blev för kort för mig, men är jätte fin med en vit stickad kofta och jeans☺️
Liknande annonser
Visa alla