Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
T-shirt
T-shirt - 89 T-shirt - 90

T-shirt

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Märke: Mango

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige T-shirt från Mango, bra skick och passar XS-M

hilmawikstrom
hilmawikstrom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
T-shirt - En t-shirt med beige och vinröd blandning från mango som jag har använt ett få tal gånger😀
Beige t-shirts  - Super fin beige t-shirt med krage i mycket bra skick. Kommer tyvärr inte till användning längre.🫶
T-shirt - Super söt t-shirt från mango. Passar både till vardags och fest beroende på vad man sätter till! Säljer då den inte kommer till användning!
Blommig t-shirt med tryck  - Krämvit t-shirt med färgglatt blommotiv och texten 'Send me Flowers' på bröstet. T-shirten har klassisk passform, rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en söt och lekfull stil. Finns en fläck, därav priset
T-shirt  - Ribbad beige tshirt, sitter lite tajtare på kroppen 💓 litet hål på framsidan se bild
Beige t-shirt från mango - Säljer en stilren beige t-shirt från mango Den har en klassisk rund hals och korta ärmar, perfekt för en minimalistisk look. Passar till allt och är superbekväm. Perfekt basplagg för garderoben!
T-shirt  - En fin randig t-shirt från Mango. Aldrig använt och prislappen sitter kvar. Fint stick och bra kvalite.
T-shirt - En randig t-shirt från mango. Fint skick och nästan aldrig använd.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Moncler t-shirt med logga - Snygg vit t-shirt från Moncler med svart tryckt logga på bröstet och en stor röd, svart och vit Moncler logga på sidan. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla.
Rosa t-shirt från Ralph Lauren - Säljer en rosa t-shirt från Ralph Lauren med den klassiska polospelaren tryckt i mörkblått på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön och avslappnad stil.
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Chrome Hearts svartvit långärmad tröja - Säljer en svartvit långärmad tröja från Chrome Hearts med raglanärmar och tryck på både ärmar och bröstet. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Vit t-shirt från Maison Margiela - Vit t-shirt från Maison Margiela i nyskick
🖤Svart t-shirt från Polo Ralph Lauren🖤 - Klassisk svart t-shirt från Polo Ralph Lauren med den ikoniska vita broderade loggan på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och enkel stil. Tar emot bud.
Svart Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en svart t-shirt från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat med ögon på bröstet. T-shirten har korta ärmar och en klassisk passform. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Svart Burberry t-shirt med rutiga ärmar - Svart brunett T-shirt, aldrig använd. Det står att den är storlek M men den passar mer XS-S