Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Nirvana tröja
Nirvana tröja - 89 Nirvana tröja - 90 Nirvana tröja - 91

Nirvana tröja

Storlek: 152
Kategori: T-shirts
Märke: Zara

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå T-shirt med en rosa smile och det står NIRVANA. Jätte bra skick har använt få tal gånger, inga fläckar.

Edith
Edith
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nirvana t-shirt  - En tunn t-shirt med nirvana på. Passar utmärkt till sommaren. Den är en mörkare grå färg. Inte så väl använd.
Nirvana tröja  - Säljer då den tyvärr är en gnutta för liten för mig, helt ny. Enbart testad ☺️
Nirvana T-shirt - En Nirvana T-shirt i storlek XS loose fit 🩵 Ursprungligen från Carlings och i bra skick.
Blå Nirvana t-shirt med blommigt tryck - Snygg t-shirt med Nirvana-tryck i vitt och en stor smiley gjord av små blommor på framsidan. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar bandtröjor och vill sticka ut med en cool, avslappnad stil.
Nirvana t-shirt i ljusblå  - Säljer en ljusblå Nirvana t-shirt från Gildan Softstyle. Framsidan har ett färgstarkt tryck med Nirvana-logga och smiley, baksidan har texten 'Nevermind' i neonfärger.
Vit Nirvana t-shirt från Zara - Vit t-shirt från Zara med stort Nirvana-tryck fram och färgglada smileys i rutor. Baksidan har texten 'Nevermind Nirvana' tryckt upptill. Klassisk passform och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar bandmerch och vill sticka ut.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Rosa t-shirt från Ralph Lauren - Säljer en rosa t-shirt från Ralph Lauren med den klassiska polospelaren tryckt i mörkblått på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön och avslappnad stil.
Chrome Hearts svartvit långärmad tröja - Säljer en svartvit långärmad tröja från Chrome Hearts med raglanärmar och tryck på både ärmar och bröstet. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Vit Moncler t-shirt med logga - Snygg vit t-shirt från Moncler med svart tryckt logga på bröstet och en stor röd, svart och vit Moncler logga på sidan. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla.
Vit t-shirt från Maison Margiela - Vit t-shirt från Maison Margiela i nyskick
Vit Zara t-shirt med guldtryck  - Vit t-shirt från Zara med ett svartvitt fototryck och en stor abstrakt guldfärgad detalj framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar unika prints och vill sticka ut lite extra.Storlek M
Comme des Garçons t-shirt - Riktigt fet T-shirt från Comme des Garçons x bape t-shirt. Bra skick.
Svart Burberry t-shirt med rutiga ärmar - Svart brunett T-shirt, aldrig använd. Det står att den är storlek M men den passar mer XS-S