Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Obey T-Shirt
Obey T-Shirt - 89

Obey T-Shirt

Storlek: S
Kategori: T-shirts
Färg: Blå

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer Obey T-shirt då jag inte använder den längre och den är för liten för mig

Olle Steen
Olle Steen
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Obey T - Skön obey tröja
Obey T-shirt  - Köpte den här T-shirten på weekday för sirka 2 år sedan, nästan aldrig använd har bara legat och sammlat damm, köpt för 800kr storlek s passar perfekt. Väldigt tjockt material i T-shirten.
T-shirt - Söt t-shirt från märket bondelid. Den har aldrig kommit till användning alltså är den helt ny och in super fint skick! 😌
Obey T-shirt  - Obey t shirt som knappt är använd men säljer då den inte riktigt är min stil.
Beige t-shirt från Obey - Säljer en beige t-shirt från Obey i storlek S. Den är gjord av 100% bomull och har ett svart tryck på både fram- och baksidan. Perfekt för en avslappnad stil och passar till alla säsonger. T-shirten är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
T shirt - Oanvänd t shirt
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Tshirt med tryck från Zara  - Storlek S. Endast använd fåtal gånger. Inga defekter!💛
YSL T shirt - Storlek S passar även M. Fraktar 24 timmar inom köp(Ej äkta)
Svart Acne Studios t-shirt med tryck - Svart t-shirt från Acne Studios med vitt tryck på bröstet där det står 'Acne Studios STOCKHOLM 1996'. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för en clean och stilren look.
Acne Studios långärmad t-shirt tröja - Helt ny. Storlek M. Skriv privat vid fler frågor.
Napoli Fotbollströja McTominay #8 - Snygg Napoli matchtröja i blått med vita detaljer, tryck av McTominay och nummer 8 på ryggen. Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Svart grafisk t-shirt JuL - Cool svart t-shirt från Mise à Jour med grafiskt tryck, JuL, vitt, gult och rött. T-shirten har korta ärmar med gula detaljer och är gjord i ett lätt och sportigt polyestermaterial. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints. Står storlek xxl men sitter som M/L🤗