Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
T-shirt
T-shirt - 89 T-shirt - 90 T-shirt - 91

T-shirt

Storlek: S/M
Kategori: T-shirts
Märke: Pull & Bear

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En t-shirt köpt från zalando i storlek M/S tror jag.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blåa jeans  - Ett par blåa utsvängda jeans från monki, storlek 29. Säljer pågrund utav dom är förstora för mig. Dom är bara använda ett fåtal gånger. Orginalpris- 400 kr.
T-shirt - En mörkblå t-shirt i stor storlek men passar som en oversized. Vet inte riktigt var den är köpt då den är gammal.
En svart handväska - En svart handväska. Kommer inte ihåg var den är köpt då den är rätt gammal men aldrig kommit till användning.
Liknande annonser
Visa alla
StrangerThings t-shirt - Säljer denna oversized stranger things t-shirten från pull&bear. Köpte på plick för två år sedan och har använts en gång sedan dess. 90kr + frakt💗💗 strl xs men den passar mellan xs-l ☺️☺️
T-shirt - En skit snygg lila 2pac T-shirt från pull&bear Det står ”keep ya head up” på framsidan
Oversized t-shirt  - Pop smoke t-shirt, från pull&bear
T-shirt pull&bear - T-shirt från pull&bear. Använd fåtal gånger, i nyskick💖
T shirt - En T-shirt med lejonkungen tryck från pull&bear, storlek s. Säljer för 50 + fralt
T-shirt - T-shirt med Alice i underlandet tryck från pull&bear. Storlek m men passar nog större och mindre. 59 + fralt
T-shirt  - T-shirt med stranger things tryck från pull&bear. Storlek s. 50 + frakt
Fortsätt i appen →