Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Superfin topp från Pull&bear
Superfin topp från Pull&bear  - 89 Superfin topp från Pull&bear  - 90

Superfin topp från Pull&bear

Storlek: M
Kategori: T-shirts
Märke: Pull & Bear

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin randig t-shirt från Pull&bear endast använd på bilden.

Clara Ramsing
Clara Ramsing
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp från Pull&bear  - Jag säljer denna fina toppen från Pull&bear då den aldrig riktigt kom till användning💕
Body pull&bear - Jätte fin body från pull&bear.
Vit ribbad topp från Pull&Bear - Säljer en vit ribbad topp från Pull&Bear med v-ringning och tre knappar framtill. Toppen är kortärmad och har en croppad passform med vågiga kanter. Perfekt för en avslappnad stil! Är i storlek M men sitter som XS.
Pull&bear tshirt - Väldigt bra kvalitet tshirt med ett tryck av konstnären ”Katsushika Hokusai”.
Linne från pull&bear - Sött linne från pull&bear. Nypris 100 sek. Hör av er vid frågor!💗
”Tupac” Pull&Bear - Använd några gånger men har tagit väl hand om den 🐝
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Rosa t-shirt från Ralph Lauren - Säljer en rosa t-shirt från Ralph Lauren med den klassiska polospelaren tryckt i mörkblått på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön och avslappnad stil.
Vit Moncler t-shirt med logga - Snygg vit t-shirt från Moncler med svart tryckt logga på bröstet och en stor röd, svart och vit Moncler logga på sidan. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla.
Chrome Hearts svartvit långärmad tröja - Säljer en svartvit långärmad tröja från Chrome Hearts med raglanärmar och tryck på både ärmar och bröstet. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
🖤Svart t-shirt från Polo Ralph Lauren🖤 - Klassisk svart t-shirt från Polo Ralph Lauren med den ikoniska vita broderade loggan på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och enkel stil. Tar emot bud.
Vit t-shirt från Maison Margiela - Vit t-shirt från Maison Margiela i nyskick
Svart t-shirt från Maison Margiela - Cool svart t-shirt från Maison Margiela med deras ikoniska siffror tryckta i vitt på bröstet. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och unika plagg med designer-touch.
Svart Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en svart t-shirt från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat med ögon på bröstet. T-shirten har korta ärmar och en klassisk passform. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.