Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Puma tröja
Puma tröja - 89 Puma tröja - 90 Puma tröja - 91

Puma tröja

Storlek: Medium
Kategori: T-shirts
Märke: Puma
Färg: Röd

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lägger upp denna röda puma tröja på grund av att jag inte tycker färgen passar på mig. Den är i ny skick och jätte fin.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levis t-shirt - Uttvättad t-shirt men inga fläckar säljer för den är för liten men den funkar fortfarande bra.
Champion tröja - Säljer min blåa champion tröja pga att den är för liten och kommer inte till användning längre. Den är mycket använd och lite uttvättad men fortfarande fin.
Svart tröja - Jätte fin och skön svart t-shirt med ganska tjockt matrial. Säljer pga att den är för lite. De står T.L på lappen vilket är inutsialer
Läder byxor  - Jätte fina Zara byxor i läder väldigt bra skick jag är 168 dem sitter jätte bra på mig. Dem är varma på insidan och jätte sköna.
Gult mjukis sätt - Gult super mysigt set från Gina Tricot* super skönt väldigt är typ handuksmatierial och dem är bra skick
Jeans shorts  - Säljer demma jätte fina shortsen från h&m på grund av att dem är för små. Dem är i jätte fin kvalitet och bra skick.
Sommar klänning - Lägger ut min super fina klänning från shein. Den är i ny skick och super fin, denna är jätte fin att ha på sommaren när de är varmt pga att materialet är jätte tunt och luftigt men inte genomskinligt. Kpv om ni vill se bilder hur den sitter på osv.
Blåa H&M shorts  - Säljer också dessa blåa shorts från H&M som är för små. Jätte fina och bra för sommaren.
Shorts  - Säljer dessa två shorts tillsammans eller en och en. Dem båda är stretchiga och perfekt längd. Dem är fina att ha bara dem eller med tights under. Säljer dem för 50kr styck skriv om det finns frågor.
Stickad tröja - Säljer denna eftersom att den är för liten. Jätte fin grå stickad tröja från H&M i storlek M. Sitter dock ganska litet på mig som har storlek s. Materialet är skönt och sticks inte. Pris kan diskuteras.
Liknande annonser
Visa alla
Röd Puma t-shirt med logga - Röd t-shirt från Puma med klassisk vit logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Röd PUMA t-shirt med logga - Snygg röd t-shirt från PUMA med stor svart logga framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar sportiga och stilrena plagg.
Puma T shirt - En röd puma t shirt i st S
Arsenal Puma Santi Cazorla tröja - Röd och vit Arsenal fotbollströja från Puma med Santi Cazorla och nummer 19 på ryggen. Klassisk design med klubbmärke, Fly Emirates-tryck och korta ärmar. Perfekt för dig som älskar Premier League och vill visa ditt stöd för Arsenal. Tröjan är köpt i shoppen vid Arsenals arena.
Röd Puma t-shirt med stor logga - Säljer en röd t-shirt från Puma med stor vertikal logga i vitt och svart på framsidan. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar sportig och avslappnad stil.
Röd PUMA t-shirt med tryck - Snygg röd t-shirt från PUMA med stort logotryck på bröstet i blått och vitt. Klassisk passform med korta ärmar och rund halsringning.
Röd Puma t-shirt med logga - Snygg röd t-shirt från Puma med stor svart logga och text på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. Passar dig som gillar streetwear och vill sticka ut lite extra.
Röd PUMA t-shirt med logga - Snygg röd t-shirt från PUMA med stor svart logga framtill.
Fortsätt i appen →