Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bring Me The Horizon tshirt - tröjan är lila egentligen, bara svårt att se i bilderna.... det är officiell merch :)
Bring me the horizon band-tshirt - Äkta merch, svart t-shirt från bring me the horizon med tryck fram och bak. Köpt på deras turné. Baksidan har turnélista och texten Perfekt för metalheads eller som en cool gymtröja.
Bring me the horizon  - Bmth T-shirt i fint skick! Storlek M
T-shirt, Bring Me The Horizon - Bring Me The Horizon troja från H&M. Några mindre hål vid midjan.
The nike tee - The nike tee i storlek M med coolt motiv
Baby tee - Snygg vit och svart baby tee med texten 'GOOD LUCK smile everyday' på framsidan. Den har korta ärmar och en avslappnad passform. Perfekt för en casual look!
Bring me the horizon tee-shirt
Bring me the horizon tee-shirt - 89 Bring me the horizon tee-shirt - 90

Bring me the horizon tee-shirt

Storlek: HERR S
Kategori: T-shirts

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bring me the horizon tee-shirt köpt i Barcelona ca 2015. Använd runt 3-4 gånger. Ända tecken på användning är lite slitning på trycket frpn tvättmaskin.

Hannahkindberg
Hannahkindberg
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Läderväska med blomm-detalj - Gott skick men den är använd. Inga ytliga defekter.
Stickad knyttröja - Gott skick, inga synliga defekter.
Rosa knyttopp med spets:) - Väldigt fin knyttopp i en rosa färg. Tröjan hat inget märke men skulle säga att den passar en xs till s. Inga ytliga defekter men den är använd, så den ser inre helt ny ut.
Handvirkad vinter/hösy mössa - Hanvirkad mössa!! Finns i flera olika färger bland annat vit, svart och blå. Skriv för flera bilder eller om ni har någon fråga<3
Grå svart meshtopp med blommotif - DEN ÄR INTE GLITTRIG!!! Det är bara blixten som får det att se ut så. Inga synliga defekter. Skriv om ni har frågor eller vill se fler bilder.
Zip-up tröja med broderi - Öppna sömmar längst kanterna för en "distressed" look. Tvättad ett antal gånger vilket får den att kännas använd, men inga märkvärda tecken på användning
Liknande annonser
Visa alla