Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Rosa polo
Rosa polo - 89 Rosa polo - 90

Rosa polo

Storlek: M-L
Kategori: T-shirts

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg skrik-rosa polo tröja, köpt på secondhand✨. Det står ej storlek, men skulle säga M-L (herr). Riktigt ball och har ett litet paraply märke🌼

Ronnieloo
Ronnieloo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren - Snygg rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har den ikoniska blå loggan broderad på bröstet och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad men stilren look.
Rosa t-shirt Polo Ralph Lauren - Snygg rosa t-shirt från Polo Ralph Lauren i slim fit-modell. Klassisk design med korta ärmar. Säljer den pga den är för stor för mig, jag har strl xs/s och detta är en strl m som lutar mer åt L hållet. Aldrig använd 💞
Rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren - Snygg rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska vita loggan broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Den är figursydd och passar både tjejer och killar.
Rosa t-shirt från U.S. Polo Assn. - Säljer en snygg rosa t-shirt från U.S. Polo Assn. i storlek XS. Den är gjord av bomull och spandex för en skön och stretchig passform. T-shirten har en v-ringning och ett broderat logotypmärke på bröstet. Köpt i New York
Rosa t-shirt från U.S. Polo Assn - ÄKTA!! Snygg rosa t-shirt från U.S. Polo Assn med klassisk rund halsringning och mörkblå/svart broderad logga på bröstet. T-shirten är kortärmad och har en normal passform. Jag bär oftast S/M!💗
Rosa t-shirt från Polo Ralph Lauren - Säljer min rosa tshirt från Ralph lauren så den inte kommer till användning. Helst slutsåld och i jättefint skick. Passar mig som är ca 170. Köpt för 1000kr. Kom gärna med prisförslag.
Rosa t-shirt från Polo Ralph Lauren - Snygg ljusrosa t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. T-shirten är i mjuk bomull, har rund hals och korta ärmar. Perfekt basic-plagg med clean look och ikonisk stil. Säljer för den inte kommer till användning och hade suttit perfekt på någon annan. Tvättat få gånger och den är i storlek m för barn asså ca barn som är 8-10 år men passa både mindre och äldre. Säljer den billigt så den snabbare ska säljas.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
T shirt  - Svart t-shirt med ikoniskt vitt tryck på framsidan med städer som New York, Los Angeles, Tokyo, London och Paris. Klassisk passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
Svart Saint Laurent t-shirt - Säljer en svart t-shirt från Saint Laurent med vit logga i handskriven stil på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och stilren look.
Vit t-shirt Comme des Garçons Play - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort svart hjärta och ögon på bröstet, omgiven av coola färgstänk. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle och unika prints. (Helt ny)!🤝
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Vit t-shirt från Ami Paris - Vit t-shirt från Ami Paris med röd broderad logga i form av ett hjärta på bröstet. Klassisk rund halsringning och mjuk bomullskvalitet. Perfekt för en stilren och trendig look. Aldrig använt
Svart Acne Studios t-shirt med tryck - Svart t-shirt från Acne Studios med vitt tryck på bröstet där det står 'Acne Studios STOCKHOLM 1996'. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för en clean och stilren look.
Napoli Fotbollströja McTominay #8 - Snygg Napoli matchtröja i blått med vita detaljer, tryck av McTominay och nummer 8 på ryggen. Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Vit t-shirt från Ralph Lauren - Klassisk vit t-shirt från Ralph Lauren med den ikoniska mörkblå polospelaren broderad på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och enkel stil.