Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Märket är bon’a parte uk 16
Märket är bon’a parte uk 16 - 89 Märket är bon’a parte uk 16 - 90 Märket är bon’a parte uk 16 - 91

Märket är bon’a parte uk 16

Storlek: Uk 16
Kategori: T-shirts
Färg: Rosa

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin tröja har aldrig kommit till användning slut sold över allt, stolen 42💕

V0
V0
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
den är från h&m - Väldigt bra passform, men tyvärr har jag växt ur den. Storlek: 8-10 år. Skriv för fler frågor!🫶🏽
T-shirt av märket moschino - En turkos tröja köpt från Moschino i storlek M med passar också S. Användt den få gånger så den är som ny.
Hype UK Tshirt  - Helt oanvänd tshirt från märket Hype. Köpt för 500 kr. Mjukt och luftigt material, oversize. Snygg sommar tshirt till både killar och tjejer.
Leicester city 2015/16 tröja  - Säljer en snygg blå Leicester City fotbollströja. Tröjan är bra skick. Tröjan är köpt 2015 i England och är väldigt svår att få tag i
Dortmund Tröja 16/17 ÄKTA - Dortmund hemma ställ 2016/17 helt äkta storlek m
Märket är Tommy hilfiger inga fel på den - Inget fel på den helt ny köpte denna igår märket är Tommy hilfiger använd 1 gång ny tvättad
Färgglad tie-dye t-shirt från Darkwear UK - Säljer en färgglad tie-dye t-shirt från Darkwear UK. T-shirten har ett spiralmönster i regnbågs färger, inklusive blå, gul, orange och rosa. Den är kortärmad och tillverkad i bomull, insydd, snygg passform.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Ralph Lauren Tshirt - Riktigt snygg polo tshirt perfekt inför sommaren | Storlek S | Skriv vid funderingar !
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Vit Comme des Garçons Play t-shirt - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska hjärtmotivet och ögon på bröstet. T-shirten har rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull och trycket är i svart med en broderad detalj. Har blivit lagad vid nacken. Storlek S med passar XS.