Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
T-Shirt
T-Shirt  - 89 T-Shirt  - 90 T-Shirt  - 91

T-Shirt

Storlek: 34
Kategori: T-shirts
Färg: Svart

450 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

T-shirt från Love moschino använd bara en gång. Mycket bra material och normal i storlek. Är i mycket bra skick!

Emily Neeman
Emily Neeman
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
T-shirt  - En svart t-shirt med döskallar och rhinestones från märket Icono, köpt från New yoker. Aldrig använd, är som ny.
T-shirt - Randig t-shirt Svart & vit
T-shirt - Med ”drag” i v-ringningen.
T-shirt  - Jättefin tröja som knappt är använd, inga defekter på🙌🏻💕Vet inte vilket märkte så jag köpt den på Plick
T-shirt  - Svart T-shirt med små fina detaljer i kanten.
T-shirt - Storlek xs. Fint skick förutom ett minihål längst ner på tröjan.
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Mörkblå t-shirt från Drôle de Monsieur - Säljer en mörkblå t-shirt från Drôle de Monsieur med vit text 'NOT FROM PARIS MADAME' tryckt på bröstet och ryggen. T-shirten har rund hals och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar clean och stilren streetwear. Lite stor i storleken
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
Acne Studios blåvit t-shirt - Säljer en snygg blåvit t-shirt från Acne Studios med tryck 'STOCKHOLM 1996' framtill. T-shirten har korta ärmar, rund hals och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Både till men och tjejer
T shirt  - Svart t-shirt med ikoniskt vitt tryck på framsidan med städer som New York, Los Angeles, Tokyo, London och Paris. Klassisk passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
T shirt från Zadig & Voltaire  - Super cool T-shirt med tryck från Zadig & Voltaire!!! Köpte här på Plick för några månader sen men säljer igen för att jag inte använde den så mycket💕 Lite osäker på storleken men skulle gissa S-M! Tveka inte om att ställa frågor 😊💕
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.