Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Bape t-shirt
Bape t-shirt - 89 Bape t-shirt - 90

Bape t-shirt

Storlek: M
Kategori: T-shirts
Färg: Vit

399 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en fin A bathing Ape T-shirt. På Stockx går den för 124$. Den är i bra skick och inga fläckar. Det är bara på insidan man kan se lite spår av användning, men går att ta bort i en tvätt. Storleken är Medium. Har du några frågor är det bara att skriv

Kläder😀
Kläder😀
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bape T-Shirt - (Reupload) Skön men lite sliten Bape tisha!
Bape T-shirt - Cond: 7/10  +66kr frakt
Bape generals T-shirt  - Köpt i japan. Old tag.
Bape t shirt  - Säljer denna snygga bape tröja som är perfekt till sommarvädret. Skick: lika gott som nytt. Storleken är M men passar även den i S bra.  Det är bara till att skriva vid funderingar eller liknande
Bape t shirt - Vit t-shirt från BAPE med ikonisk apa-logo i röd- och beige-rutigt tryck både fram och bak. Klassisk passform, korta ärmar och crewneck. Tillverkad i mjuk bomull och har en liten BAPE-tag på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetwear med unik twist.
Bape t-shirt - Aldrig använd bape t shirt köpt i bape butiken i london. Lite oversized. Kvitto följer med,pris kan diskuteras.
Bape T-shirt  - Bape T-shirt   Väldigt sällsynt från tidigt 2000tal  Bra skick inga fel  Storlek M  Skriv gärna vid frågor:)
Bape t-Shirt - Vit bape T-shirt som är köpt från deras affär i New york. Cond 7/10
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Svart Saint Laurent t-shirt - Säljer en svart t-shirt från Saint Laurent med vit logga i handskriven stil på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och stilren look.
Comme des Garçons Play t-shirt | Vit - Säljer en vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon tryckt på bröstet. | Storlek M i tröjan, men sitter som en S | Skick 7/10, loggan har på vissa ställen tappat färg pågrund av att mamma tvättade den i tvättmaskinen i för höga grader Om du har några funderingar kring t-shirten eller priset är de bara att höra av sig i pm | MVH William🙌
T shirt  - Svart t-shirt med ikoniskt vitt tryck på framsidan med städer som New York, Los Angeles, Tokyo, London och Paris. Klassisk passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Acne Studios blåvit t-shirt - Säljer en snygg blåvit t-shirt från Acne Studios med tryck 'STOCKHOLM 1996' framtill. T-shirten har korta ärmar, rund hals och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Både till men och tjejer
T shirt från Zadig & Voltaire  - Super cool T-shirt med tryck från Zadig & Voltaire!!! Köpte här på Plick för några månader sen men säljer igen för att jag inte använde den så mycket💕 Lite osäker på storleken men skulle gissa S-M! Tveka inte om att ställa frågor 😊💕