Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul t-shirt med guacamole-tryck - Gul t-shirt med rund hals och softly fit, dekorerad med ett färgg Varje guacamole-try onto och texten 'Spread Guacamole Not Hate' framtill soppar en chill vibe. Perfekt för dig som gillar roliga prints och avslappnad soppar.
Gul t-shirt Ungsvenskarna - Gul t-shirt från Ungsvenskarna med tryck av en keps med rött kryss och texten 'Ungsvenskarna' på bröstet. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett statement-plagg.
Gul t-shirt från Dickies - Säljer en gul t-shirt från Dickies i storlek S. Den har en klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för en avslappnad stil. Pris kan diskuteras.
Gul t-shirt med tryck - Säljer en cool gul t-shirt med ett roligt tryck av en klubba och texten 'Sucker for Punishment'. Använd nån gång.
Gul Svea t-shirt - Gul Svea t-shirt
Gul T-shirt  - Gul tröja från Carlings. Storlek L.
Gul T-shirt Old Fort Stockaders
Gul T-shirt Old Fort Stockaders - 89 Gul T-shirt Old Fort Stockaders - 90

Gul T-shirt Old Fort Stockaders

Storlek: S
Kategori: T-shirts

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool kortärmad tröja, old fort stockaders är tydligen en skola i Ohio. Gissar på att det är en herrtröja då den är ganska oversized på mig. Betalning sker via swish.

Bloppis
Bloppis
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige kjol från H&M strl 34 - Snygg kjol med fickor! Har dragkedja på baksidan och hällor för skärp. Går att matcha till det mesta, betalning sker via swish.
Kortärmad skjorta med blommönster från asos - Köpt på second hand för några år sen, tycker den är snygg men något stor på mig. Passar perfekt att ha när det börjar bli varmare ute! Betalning sker via swish.
Grön och vitrandig skjorta från H&M  - Unik skjorta med trekvartsärmar, köpt second hand men ursprungligen från H&M. Storlek 38 men passar mig som oftast har 34-36. Betalning sker via swish.
Blå klänning med hjärtmönster - Så söt klänning, jätteskönt material. Står att den är xs men den är lite stor på mig, sitter nog bättre om man har mer kurvor. Från masai så den har nog varit dyr, jag köpte den second hand. Betalning sker via swish
Liknande annonser
Visa alla