Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
Polo från USPA
Polo från USPA - 89 Polo från USPA - 90 Polo från USPA - 91

Polo från USPA

Storlek: XS
Kategori: T-shirts

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart polo från USPA. Använd flertalet gånger men är i bra skick.

matilda0617
matilda0617
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Polo club - Säljer min gamla Polo Club tröja för bara 400kr. Skick 10/10 finns inga fel med tröjan. Priset kan diskuteras.
Polo Ralph lauren  - Klassisk svart t-shirt från Polo Ralph Lauren med den ikoniska röda logobrodyrn på bröstet. T-shirten har rund hals och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla. Perfekt basplagg med stilren design.
Polo piké  - Svart fin piké i nyskick är jätte fin framför allt ju inför sommaren den passar för M och L så det är inte något man oroar sig över den kan passa båda storlekarna men det är med M
Burberry Pike/Polo - Tja säljer en burberry piké/polo i rätt så bra skick. OBS om du är mellan 155 och 162 så funkar den här perfekt för dig den är ganska liten. Jag har satt ett bra pris om man tänker på hur mycket en ny kostar men om ni har frågor eller vill pruta så säg till!
Polo Tshirt  - Bra skick
Mantinique polo tröja - Den är medium
Polo tröja - En polo tröja, använts få gånger men kommer ej till användning längre, en snygg Skater tröja, eller golf tröja 🥰 går att pruta!
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit t-shirt från Polo Ralph Lauren med broderad svart logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för en skön och stilren look.
Vit Acne Studios t-shirt XS - Vit t-shirt från Acne Studios med tryck 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och enkel look.
Mörkblå Moncler t-shirt med logga - Snygg mörkblå t-shirt från Moncler med klassisk rund halsringning och korta ärmar. På bröstet sitter Monclers ikoniska logga som en patch. Perfekt för en clean och stilren look.
Polo ralp Lauren T-shirt - Ny, med tag och qr kod storlek S
Juventus Fotbollströja Pogba #10 - Juventus matchtröja i rosa med Pogba och nummer 10 på ryggen. Jeep som sponsor och flera klubbmärken på bröstet. Svarta detaljer och ränder på axlarna, samt Champions League-märke på ärmen. Storlek M. Helt ny.
Svart Maison Margiela T-shirt  - Svart Maison Margiela T-shirt i storlek S! Inga defekter eller skador!
Cdg tisha  - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med stort hjärta i camouflage-mönster och ett litet rött hjärta på bröstet. Klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika prints.
Polo Ralph Lauren t-shirts i flera färger - Fyra klassiska t-shirts från Polo Ralph Lauren i färgerna marinblå, svart och rosa. Alla har rund halsringning, korta ärmar och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekta för en stilren och avslappnad look. 459 per st.