Alla kategorier > Mode > Kläder > T-shirts
VANS T-SHIRT
VANS T-SHIRT  - 89 VANS T-SHIRT  - 90

VANS T-SHIRT

Storlek: M
Kategori: T-shirts
Märke: Vans

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vans T-shirt stl M, MJUK❤️, köparen står för frakten

Mybergendahl
Mybergendahl
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vans t-shirt - En t-shirt från vans i storlek m. Har två små hål på magen och även några fläckar
Vans t-shirt - En vit T-shirt ifrån vans i strl xs ❤️ inget fel på den men säljer den för att den inte är min stil ❤️ köpt på ridestore
Vans T-shirt  - Säljer min gamla favvotshirt från vans, sååå fin färg🧡fint skick men använder ej längre
vans t-shirt  - ljusrosa vans t-shirt, aldrig använd, nyskick🩷
Vans T-shirt  - Fet Vans tröja som inte passar längre🔥💯Bra skick och nästan aldrig använd. Snälla skriv om du vill ha fler bilder eller om du har frågor🙏🙏
Rosa Vans t-shirt - En rosa vans t-shirt i storlek 10-12 years. Inga tecken på användning. Pris kan diskuteras.
Grå t-shirt från Vans - Säljer en grå t-shirt från Vans med deras ikoniska logga tryckt i svart på framsidan. T-shirten har en normal passform och är kortärmad, perfekt för en avslappnad stil. Skön och enkel att matcha med det mesta. Hör av dig vid intresse! 😊
Andra annonser från T-shirts
Visa alla
T shirt maison margiela(läs beskrivning) - Låg kvalitets t shirt tveka inte vid fråger
 Tshirt  - Riktigt fet tshirt med snyggt tryck | Storlek S | Skriv vid funderingar!🤙
Vit Comme des Garçons PLAY t-shirt - Säljer en Comme des Garçons PLAY t-shirt i storlek S. Köpt på Selfridges i London. Vit t-shirt med camouflage-hjärtat framtill. T-shirten är i mycket bra skick och säljs eftersom den inte används längre. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Vit Moncler t-shirt med logga - Säljer en vit t-shirt från Moncler med ett stort svart logotyptryck på bröstet i ett coolt, grafiskt mönster. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. PRIS KAN DISKUTERAS
Mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ikoniska röda logobrodyr på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla och perfekt passform. Enkel och stilren design som funkar till allt.
RRL T-shirt - Jättesnygg double RL tshirt som jag fått i julklapp men är dessvärre för kort för mig(188cm). Nypris är runt 1200 ish. Vid frågor är de bara att skriva!
Comme des Garçons Play t-shirts - Tre klassiska t-shirts från Comme des Garçons Play i svart, marinblå och vit. 1st = 399 kr 2 st =699 kr 3st=799kr