Alla kategorier > Jackor
Brun parkajacka från XINT med huva
Brun parkajacka från XINT med huva - 0 Brun parkajacka från XINT med huva - 1 Brun parkajacka från XINT med huva - 2 Brun parkajacka från XINT med huva - 3

Brun parkajacka från XINT med huva

Storlek: 44/46
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parkajacka i brun nyans från XINT med stor huva, snörning och dragkedja framtill. Jackan har stora fickor med lock och tryckknappar, ribbade muddar vid ärmslut och justerbar midja baktill. Perfekt för kyliga dagar och har en avslappnad passform.

Narjes Parastesh
Narjes Parastesh
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun parkajacka med huva - Säljer en brun parkajacka från Canada Goose med huva och emblem på ärmen. Jackan har en klassisk design med långa ärmar och flera praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar.
Brun parkajacka med huva - Canada Goose - Säljer en brun parkajacka från Canada Goose med stor huva och praktiska fickor framtill. Jackan har dragkedja och knappar, samt justerbar midja. Är av äldre modell men är utan slitage, från ett djur- och rökfritt hem. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look. Dunfyllning. Enligt etiketten är det en L men upplevs som M. Kanske är ryggen med sitt indrag mer som dam-modell men skulle själv beskriva den som en unisex, klassisk modell.
Brun parkajacka med huva - Säljer en brun vinter parkajacka från med huva och flera fickor. Jackan har patchdetaljer på ärmen och bröstet samt långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och har en klassisk parkamodell med dragkedja och knäppning framtill.
Brun parkajacka från Pinewood - Mörkbrun parkajacka från Pinewood. Jättefin jacka som bara är använd en gång :) varm och skön!
Brun pufferjacka med huva - Snygg brun pufferjacka med dragkedja framtill, två fickor med guldfärgade detaljer och en mysig svart krage. Jackan har huva och långärmad design, perfekt för kalla dagar. Passformen är normal och materialet känns som polyester.
Brun pufferjacka med huva - Säljer en brun pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett glansigt yttre i syntetmaterial som liknar skinn, ribbade muddar vid ärmslut och snörning i nederkant. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill hålla dig varm.
Brun parkajacka från Canada Goose - ÄKTA FRÅN LÄNNA SPORT Säljer en brun parkajacka från Canada Goose, perfekt för kalla vinterdagar. Jackan har en avtagbar huva med pälsdetaljer och flera praktiska fickor. Den är långärmad och har en dragkedja framtill. Supervarm och stilren!
Brun parkajacka med fuskpäls från Mango - Snygg brun parkajacka från Mango med stor fluffig fuskpäls på huvan, guldfärgade dragkedjor och knappar. Jackan har flera fickor, justerbar midja och är perfekt för kyliga dagar. Materialet är slitstarkt och jackan har en klassisk parkamodell.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰